Milujeme porno: Nejčastěji ho sledujeme v pondělí a v lednu!

Sledování pornografie má svou fluktuaci nejen roční, ale také týdenní. Maxima pak návštěvnost pornografických serverů na internetu dosahuje v lednu a v pondělí, jak to vyplývá z mezinárodního průzkumu uživatelů pornografických serverů na internetu.

V průzkumu byli přitom zahrnuti uživatelé z Brazílie, Francie, Japonska, Mexika, Německa, Spojeného království a Spojených států amerických.

Podle internetové pornografické stránky Pornhub však existují kulturní rozdíly a kupříkladu v Japonsku sledují porno nejčastěji v sobotu, nikoli v pondělí,“ píše britský deník The Guardian, jenž průzkum publikoval.

V roční fluktuaci pak maximum sledování pornografie připadá právě na leden, krom Japonska a Mexika, kde sledují porno nejvíce v listopadu, respektive v březnu.

Naprosto mrtvým obdobím pro pornografické servery jsou pak největší svátky roku – zvláště Vánoce. To v kulturně západní části světa klesá návštěvnost na absolutní roční minimum.







Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Energie tohoto týdne vám bude přát, ale pouze pokud ji dokážete správně nasměrovat. Můžete cítit silnou touhu něco měnit, ať už v práci, vztazích nebo životním stylu. Buďte ale trpěliví a nenechte se unést prvním impulzem. Menší pauza a rozvaha... Více

Vybrat znamení
Zavřít

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Zavřít Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat