Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Vyhrajte balíčky s unikátní kosmetikou Vincentka – balíčky přírodní krásy z hlubin české přírody!

Léto je obdobím radosti a hojnosti, sluníčka a energie z něj! Užijte si ho bez starostí o make-up! Vsaďte na přirozenou krásu!

Vyhrajte balíček kosmetiky, která obsahuje léčivou minerální vodu Vincentka se zbytkovou mořskou vodou, a probuďte v sobě přirozenost.

Ne nadarmo je přírodní léčivá minerální voda Vincentka® označována jako „lék našich babiček“.  Její pozitivní účinky na lidský organismus jsou prověřeny již stoletími. Jedinečnost Vincentky je dána vzácným spojením zbytkové mořské vody, pozůstatku třetihorního vrásnění země, s prostými podzemními vodami a přírodního oxidu uhličitého, který se tlačí z jádra země na povrch. Společně vytváří vyváženou kombinaci mořských solí a přírodních minerálů. Oxid uhličitý, který je ve vodě částečně absorbován, navíc k rozpouštění těchto cenných látek napomáhá.

Jedinečné vlastnosti Vincentky lze nyní využít i při péči o pleť v podobě hydratačního krému, hydratačního spreje, díky zubní pastě také v péči o ústní dutinu. Vincentka díky síle přírodních minerálů a minerální soli hydratuje, zklidňuje a dodává novou energii i citlivé pleti, pozitivně ovlivňuje přirozené funkce a vlastnosti kůže a obnovu přirozené ochranné kožní bariéry. Udržuje mladistvý vzhled a dobrou kondici kůže. Kosmetický krém Vincentka® obsahuje vysoké procento koncentrované léčivé minerální vody  Vincentka®.  Právě vysoký obsah přírodních minerálů činí tento výrobek zcela výjimečný.

Sami dobře víte, jak krásnou pleť máte u moře – mořská voda blahodárně působí na pokožku. S kosmetickými přípravky Vincentka si můžete dopřát sílu moře znásobenou čistotou naší přírody.

Navraťte se k přírodě i v péči o krásný úsměv. Unikátní, neslaná zubní pasta Vincentka v sobě spojuje čistotu české přírody a kouzlo moře. Díky vysokému podílu koncentrátu vzácné léčivé minerální vody s mořskou solí Vincentka a dalším účinným látkám spolehlivě pečuje o celou dutinu ústní. Působí preventivně proti zubnímu kazu a zubnímu plaku, ošetřuje dásně, bojuje proti paradentóze a šetrně dezinfikuje. Její složení, efektivnost a pozitivní zkušenosti spotřebitelů ji diametrálně odlišují od naprosté většiny zubních past.

Zdraví je základem krásy! Proto si jej hýčkejte! Posilujte imunitu, jak jen to jde. Přirozená obranyschopnost totiž zvládne opravdové zázraky! K očištění organismu vyzkoušejte Vincentku – léčivou minerální vodu a třeba také nosní sprej Vincentka.

V léčebných lázních Luhačovice se léčivá minerální voda Vincentka používá k pitným a inhalačním kůrám při onemocnění cest dýchacích a hlasivek, při chorobách látkové výměny, vředových chorobách žaludku, dvanácterníku a dalších. Je ale také vhodná jako doplněk při snaze o očištění organismu, jako cenný zdroj pro tělo nezbytného jódu a jiných důležitých minerálů. Je skvělým každodenním pomocníkem pro zdravý životní styl. Ideálním společníkem ke skleničce dobrého vína, případně i první pomocí při kocovině.

Vincentka nosní sprej funguje jako prostředek pro ošetření sliznice nosohltanu. Ten pomáhá udržovat fyziologickou čistící schopnost nosní sliznice, umožňuje optimální fungování tzv. slizniční imunity jako primární obrany před infekcí.

Je možné jej používat při nachlazení, alergiích, ale i preventivně pro zvýšení obranyschopnosti. 100% přírodní produkt, který pomáhá!

Více na www.vincentka.cz nebo na www.facebook.com/VincentkaLuhacovice

Pro 8 z vás, kteří správně zodpoví soutěžní otázku, máme balíček kosmetiky, která obsahuje léčivou minerální vodu Vincentka se zbytkovou mořskou vodou.

Výherní balíček obsahuje:
1x hydratační krém Vincentka
1x hydratační sprej Vincentka
1x zubní pasta Vincentka
1 nosní sprej Vincentka

Vyhrává 1., 100., 200., 300., 400., 500., 600. a 700. správná odpověď.Nápovědu hledejte na
www.vincentka.cz

Soutěž probíhá od 1. srpna do 31. srpna 2011.

Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž již byla ukončena

TESTOVÁNÍ: Špaldový celozrnný chleba od Penamu

Vepřové ragú se žampiony

Vepřové ragú se žampiony

7 hlasů
1h a 15min 542 kJ 260 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Houbový guláš

9 hlasů
55min 301kJ 140 Kč

Guláš ze směsi lesních hub a žampiónů.

Pivní polévka

15 hlasů
40min 574kJ 65 Kč

Vyzkoušejte jeden z mnoha receptů na pivní polévku s č...

Poradny

Nesouhlasím s rozhodnutím soudu o výživném, co dělat?

Pěkný den i Vám, jak jsem pravděpodobně uvedla v některé ze svých předchozích odpovědí, tabulky M... Více

Mohu v době nástupu na MD nastoupit do práce?

Dobrý den,přiznám se, že jsem se se situací, kdy žena chce v době nástupu na mateřskou dovolenou ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Sotva jste si stačili o víkendu trochu odpočinout (i když to byl odpočinek docela aktivní), už se na vás valí další nápor úkolů v práci (pozor, některé budou celkem nečekané a poprat se s nimi vám seber poměrně dost energie, kterou poslední dobou zrovna ne...

Více