Vyhrajte balíčky s unikátní kosmetikou Vincentka – balíčky přírodní krásy z hlubin české přírody!

Léto je obdobím radosti a hojnosti, sluníčka a energie z něj! Užijte si ho bez starostí o make-up! Vsaďte na přirozenou krásu!

Vyhrajte balíček kosmetiky, která obsahuje léčivou minerální vodu Vincentka se zbytkovou mořskou vodou, a probuďte v sobě přirozenost.

Ne nadarmo je přírodní léčivá minerální voda Vincentka® označována jako „lék našich babiček“.  Její pozitivní účinky na lidský organismus jsou prověřeny již stoletími. Jedinečnost Vincentky je dána vzácným spojením zbytkové mořské vody, pozůstatku třetihorního vrásnění země, s prostými podzemními vodami a přírodního oxidu uhličitého, který se tlačí z jádra země na povrch. Společně vytváří vyváženou kombinaci mořských solí a přírodních minerálů. Oxid uhličitý, který je ve vodě částečně absorbován, navíc k rozpouštění těchto cenných látek napomáhá.

Jedinečné vlastnosti Vincentky lze nyní využít i při péči o pleť v podobě hydratačního krému, hydratačního spreje, díky zubní pastě také v péči o ústní dutinu. Vincentka díky síle přírodních minerálů a minerální soli hydratuje, zklidňuje a dodává novou energii i citlivé pleti, pozitivně ovlivňuje přirozené funkce a vlastnosti kůže a obnovu přirozené ochranné kožní bariéry. Udržuje mladistvý vzhled a dobrou kondici kůže. Kosmetický krém Vincentka® obsahuje vysoké procento koncentrované léčivé minerální vody  Vincentka®.  Právě vysoký obsah přírodních minerálů činí tento výrobek zcela výjimečný.

Sami dobře víte, jak krásnou pleť máte u moře – mořská voda blahodárně působí na pokožku. S kosmetickými přípravky Vincentka si můžete dopřát sílu moře znásobenou čistotou naší přírody.

Navraťte se k přírodě i v péči o krásný úsměv. Unikátní, neslaná zubní pasta Vincentka v sobě spojuje čistotu české přírody a kouzlo moře. Díky vysokému podílu koncentrátu vzácné léčivé minerální vody s mořskou solí Vincentka a dalším účinným látkám spolehlivě pečuje o celou dutinu ústní. Působí preventivně proti zubnímu kazu a zubnímu plaku, ošetřuje dásně, bojuje proti paradentóze a šetrně dezinfikuje. Její složení, efektivnost a pozitivní zkušenosti spotřebitelů ji diametrálně odlišují od naprosté většiny zubních past.

Zdraví je základem krásy! Proto si jej hýčkejte! Posilujte imunitu, jak jen to jde. Přirozená obranyschopnost totiž zvládne opravdové zázraky! K očištění organismu vyzkoušejte Vincentku – léčivou minerální vodu a třeba také nosní sprej Vincentka.

V léčebných lázních Luhačovice se léčivá minerální voda Vincentka používá k pitným a inhalačním kůrám při onemocnění cest dýchacích a hlasivek, při chorobách látkové výměny, vředových chorobách žaludku, dvanácterníku a dalších. Je ale také vhodná jako doplněk při snaze o očištění organismu, jako cenný zdroj pro tělo nezbytného jódu a jiných důležitých minerálů. Je skvělým každodenním pomocníkem pro zdravý životní styl. Ideálním společníkem ke skleničce dobrého vína, případně i první pomocí při kocovině.

Vincentka nosní sprej funguje jako prostředek pro ošetření sliznice nosohltanu. Ten pomáhá udržovat fyziologickou čistící schopnost nosní sliznice, umožňuje optimální fungování tzv. slizniční imunity jako primární obrany před infekcí.

Je možné jej používat při nachlazení, alergiích, ale i preventivně pro zvýšení obranyschopnosti. 100% přírodní produkt, který pomáhá!

Více na www.vincentka.cz nebo na www.facebook.com/VincentkaLuhacovice

Pro 8 z vás, kteří správně zodpoví soutěžní otázku, máme balíček kosmetiky, která obsahuje léčivou minerální vodu Vincentka se zbytkovou mořskou vodou.

Výherní balíček obsahuje:
1x hydratační krém Vincentka
1x hydratační sprej Vincentka
1x zubní pasta Vincentka
1 nosní sprej Vincentka

Vyhrává 1., 100., 200., 300., 400., 500., 600. a 700. správná odpověď.Nápovědu hledejte na
www.vincentka.cz

Soutěž probíhá od 1. srpna do 31. srpna 2011.

Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Následující dny poznáte, že co si neuděláte sami, nebude odvedeno dobře. A i když vám tím rozhodně naroste sebevědomí (což už nějakou dobu potřebujete), neuzavírejte se před svým okolím! Neodmítejte rady kolegů a rodinných příslušníků, nepohrdejte pravidly. Pamatujte, že v roli „neúspěšných“ se můžete ocitnout až příliš snadno. Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

71 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:49
6 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:27
224 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:09

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat