Vyhrajte 3 kuchařky a vařte jako Jamie Oliver

Nová kuchařka Jamieho Olivera vám ukáže, jak za 30 minut servírovat tříchodové menu!

Jamie Oliver se vrací na český knižní trh, aby dokázal, že během pouhé půl hodiny dokáže i průměrný kuchař vykouzlit kompletní tříchodové menu. Jeho zbrusu nová kuchařka „Jamie Oliver 30 minut v kuchyni“ vyjde v prvním českém vydání 1. listopadu 2011.

Jamie Oliver dokázal k vaření přitáhnout miliony lidí na celém světě. S pomocí vlastních televizních pořadů a kuchařských knih svým fanouškům názorně dokazuje, že vaření je zábavná a hlavně úplně snadná činnost. Ve svém novém počinu, kuchařce „Jamie Oliver 30 minut v kuchyni“, si ale nastavil ještě odvážnější metu – do magické půlhodiny, jež je pro spoustu lidí maximálním časem, který jsou ochotní vaření věnovat, vměstnal kompletní menu.

Jak je to možné?

„Nejde o slevování z kvality. Kouzlo spočívá v organizaci práce, její rychlosti a také uplatnění vychytávek a triků, o které se s čtenáři rád podělím. Pak dokážete během chvilky na stůl položit talíře plné neskutečně dobrého jídla,“ vysvětluje Jamie Oliver. „Tenhle styl vaření chytře využívá každou minutku, je to přitom velká zábava a kuchyně se opět stává místem k práci, pro kterou byla stvořena,“ dodává hvězdný šéfkuchař.

Zbrusu nová kuchařka vás naučí uvařit 50 kompletních menu složených ze tří až čtyř samostatných jídel, které k sobě perfektně pasují. Jamie Oliver v nich kombinuje předkrmy, saláty, hlavní jídla a samozřejmě i dezerty. K některým receptům doplňuje i vhodný výběr vína či piva, nebo přidá recept na osvěžující nápoj.

Pokud si teď myslíte, že něco takového může zvládnout jen profík, ale vy rozhodně ne, Jamie vás přesvědčí, že si máte víc věřit. „Možná si myslíte, že to nedokážete, ale já vám slibuju, že ano. Každé z 50 menu ve své knize jsem pečlivě popsal, takže si nad postupy nebudete muset lámat hlavu,“ ujišťuje šéfkuchař.

Kuchařka „Jamie Oliver 30 minut v kuchyni“ vychází 1. listopadu 2011 v prvním českém vydání. Kniha je plná barevných fotografií jídel a postupů. K dostání bude za 649,- Kč (s DPH) v běžné síti knihkupectví nebo v e-shopu na adrese www.e-jamie.eu.

Na této stránce najdete mimo e-shopu s Jamieho produkty a kuchařskými knihami také spousty receptů, recenzí restaurací Jamieho Olivera a článků s aktuálním děním okolo slavného šéfkuchaře. Fanoušci jeho kuchařek si zde mohou vyměňovat zkušenosti s vařením podle Jamieho receptů a názory na jeho působení ve světě vaření.


Fotografie jsou použity z knihy Jamie Oliver 30 minut v kuchyni.

Pro 3 z vás, kteří správně zodpoví soutěžní otázku, máme knihu Jamie Oliver 30 minut v kuchyni od nakladatelství MLD Publishing.

Vyhrává 1., 200., a 500. správná odpověď.


Nápovědu hledejte na www.e-jamie.eu
Soutěž probíhá od 5. do 30. října
2011.

Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nestůjte tento týden stranou hlavního dění – naopak se snažte využít své schopnosti vést ostatní a být v čele a nebojte se rozhodování v klíčových okamžicích. Ano, je to občas riskantní pozice, která vám může nadělat řadu „nepřátel“. Ale na druhou stranu vám umožní ukázat, co ve vás je, a poznat, kdo z vašeho okolí je připraven krýt vám záda a k... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

12 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
18 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat