Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Vyhrajte 3 kuchařky a vařte jako Jamie Oliver

Nová kuchařka Jamieho Olivera vám ukáže, jak za 30 minut servírovat tříchodové menu!

Jamie Oliver se vrací na český knižní trh, aby dokázal, že během pouhé půl hodiny dokáže i průměrný kuchař vykouzlit kompletní tříchodové menu. Jeho zbrusu nová kuchařka „Jamie Oliver 30 minut v kuchyni“ vyjde v prvním českém vydání 1. listopadu 2011.

Jamie Oliver dokázal k vaření přitáhnout miliony lidí na celém světě. S pomocí vlastních televizních pořadů a kuchařských knih svým fanouškům názorně dokazuje, že vaření je zábavná a hlavně úplně snadná činnost. Ve svém novém počinu, kuchařce „Jamie Oliver 30 minut v kuchyni“, si ale nastavil ještě odvážnější metu – do magické půlhodiny, jež je pro spoustu lidí maximálním časem, který jsou ochotní vaření věnovat, vměstnal kompletní menu.

Jak je to možné?

„Nejde o slevování z kvality. Kouzlo spočívá v organizaci práce, její rychlosti a také uplatnění vychytávek a triků, o které se s čtenáři rád podělím. Pak dokážete během chvilky na stůl položit talíře plné neskutečně dobrého jídla,“ vysvětluje Jamie Oliver. „Tenhle styl vaření chytře využívá každou minutku, je to přitom velká zábava a kuchyně se opět stává místem k práci, pro kterou byla stvořena,“ dodává hvězdný šéfkuchař.

Zbrusu nová kuchařka vás naučí uvařit 50 kompletních menu složených ze tří až čtyř samostatných jídel, které k sobě perfektně pasují. Jamie Oliver v nich kombinuje předkrmy, saláty, hlavní jídla a samozřejmě i dezerty. K některým receptům doplňuje i vhodný výběr vína či piva, nebo přidá recept na osvěžující nápoj.

Pokud si teď myslíte, že něco takového může zvládnout jen profík, ale vy rozhodně ne, Jamie vás přesvědčí, že si máte víc věřit. „Možná si myslíte, že to nedokážete, ale já vám slibuju, že ano. Každé z 50 menu ve své knize jsem pečlivě popsal, takže si nad postupy nebudete muset lámat hlavu,“ ujišťuje šéfkuchař.

Kuchařka „Jamie Oliver 30 minut v kuchyni“ vychází 1. listopadu 2011 v prvním českém vydání. Kniha je plná barevných fotografií jídel a postupů. K dostání bude za 649,- Kč (s DPH) v běžné síti knihkupectví nebo v e-shopu na adrese www.e-jamie.eu.

Na této stránce najdete mimo e-shopu s Jamieho produkty a kuchařskými knihami také spousty receptů, recenzí restaurací Jamieho Olivera a článků s aktuálním děním okolo slavného šéfkuchaře. Fanoušci jeho kuchařek si zde mohou vyměňovat zkušenosti s vařením podle Jamieho receptů a názory na jeho působení ve světě vaření.


Fotografie jsou použity z knihy Jamie Oliver 30 minut v kuchyni.

Pro 3 z vás, kteří správně zodpoví soutěžní otázku, máme knihu Jamie Oliver 30 minut v kuchyni od nakladatelství MLD Publishing.

Vyhrává 1., 200., a 500. správná odpověď.


Nápovědu hledejte na www.e-jamie.eu
Soutěž probíhá od 5. do 30. října
2011.

Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž již byla ukončena

TESTOVÁNÍ: Špaldový celozrnný chleba od Penamu

Pečené bramborové placky

Pečené bramborové placky

45 hlasů
60min 447 kJ 60 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuřecí prsa se slaninou

7 hlasů
50min 685kJ 150 Kč

Jemné kuřecí maso s kostičkami anglické slaniny.

Kuře pečené se slaninou a olivami

13 hlasů
1h a 10min 691kJ 160 Kč

Kuřecí plátky pečené v troubě.

Poradny

Nesouhlasím s rozhodnutím soudu o výživném, co dělat?

Pěkný den i Vám, jak jsem pravděpodobně uvedla v některé ze svých předchozích odpovědí, tabulky M... Více

Mohu v době nástupu na MD nastoupit do práce?

Dobrý den,přiznám se, že jsem se se situací, kdy žena chce v době nástupu na mateřskou dovolenou ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Sotva jste si stačili o víkendu trochu odpočinout (i když to byl odpočinek docela aktivní), už se na vás valí další nápor úkolů v práci (pozor, některé budou celkem nečekané a poprat se s nimi vám seber poměrně dost energie, kterou poslední dobou zrovna ne...

Více