Soutěžní anketa s Airwaves

„Když se život tváří kysele, dej si Airwaves!“

Značka mentolových žvýkaček Airwaves obohatila český trh nečekanou novinkou. Extrémně silné a oblíbené žvýkačky Airwaves se rozrostly o novou citronovou příchuť Airwaves Extreme, která v sobě kombinuje vysoký obsah mentolu s citrónovou příchutí. Poskytuje silný chladivý efekt, který vás pořádně nakopne. Osobitou nakyslou příchuť v atraktivním žlutém obalu můžete vyzkoušet v balení s deseti dražé za cenu 14 Kč.

Airwaves Extreme jsou bez cukru a můžete si je vychutnávat bez omezení. Pomohou v situacích, kdy potřebujete podat dobrý výkon v práci či při sportu. Když se potřebujete soustředit na důležité úkoly, nadechněte se spolu s Airwaves a můžete se do nich pustit naplno.

Nové Airwaves Extreme jistě nepřehlédnete! Vaši pozornost upoutá zářivá, citrónově žlutá barva obalu, která je na první pohled atraktivní. Airwaves Extreme obohacené o svěží citrónovou příchuť jsou k dispozici v běžných prodejních sítích.

Pro 10 z vás, kteří zodpoví soutěžní anketu, máme dárkový balíček Airwaves v hodnotě 300 Kč.

Vyhrává 1., 50. 100., 150. atd. odpověď.

Soutěž probíhá od 19. srpna do 1. září 2013.
Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

19 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
8 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
211 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat