Vyhrajte se společností HARIBO 10x balíček cukrovinek

HARIBO rozdává radost malým i dospělým!

S příchodem podzimu se medvídek od společnosti HARIBO rozhodl rozdávat radost malým i dospělým a to tou nejpříjemnější podobou, šťavnatými cukrovinkami. Deset z vás se tak může těšit na balíčky od společnosti HARIBO a ochutnat vybrané cukrovinky. 

Jednou z nich jsou i inovovaní HARIBO Saft-Goldbären, kteří neztrácejí nic na své osvědčené kvalitě, právě naopak. Jsou připraveni dle tradiční receptury, která je obohacena o podíl ovocné šťávy tak, aby chutnala i těm nejmlsnějším spotřebitelům. Obsah ovocné šťávy je nyní zvýšen na dvacet pět procent oproti původním dvaceti dvěma procentům. Vybírat můžete v  jediném sáčku ze šesti různých barev a chutí. Patří k nim zelená s příchutí jablka, červená s malinovou příchutí, oranžová s broskví, bílá s hruškovým aroma, tmavě červená s příchutí rybízu a žlutá s příchutí limetky.

Další výrobek, který je v portfoliu společnosti zcela nový, atraktivní a stojí za to ochutnat, je HARIBO Funny Cubes. Jedná se o cukrovinku s ovocnými příchutěmi. Každý sáček obsahuje barevné veselé kostičky, které si můžete vychutnat hned ve čtyřech příchutích, limetka, banán, černý rybíz či ovocný mix. HARIBO Funny Cubes neobsahuje umělá barviva a všichni se mohou těšit na osvědčenou prémiovou kvalitu.

S výběrem Vám mohou pomoci i modří skřítci, kteří vám doporučí novinku – HARIBO Šmoulové. Želatinové bonbóny přináší sladké dobrodružství s malinovou příchutí. Bonbóny tvarem připomínají malé modré skřítky s bílými čepičkami, a nechybí ani Taťka Šmoula s červenou čepičkou a Šmoulinka se žlutou čepičkou, typickou pro její blond vlasy. Vydejte se společně se společností HARIBO do světa fantazie a chutí!

Pro 10 z vás, kteří správně zodpoví soutěžní otázku, máme balíček cukrovinek HARIBO v hodnotě 500 Kč!

Jeden balíček obsahuje:
5x HARIBO Saft-Goldbären  
5x Haribo Funny Cubes 5x  
5x Haribo Šmoulové      
1x Plyšový medvěd HARIBO

 

Vyhrává 1., 50., 100., 150. atd. odpověď.
Soutěž probíhá od 4. do 18. listopadu 2013.
Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nemůžete se dočkat slíbeného překvapení? V tomto případě platí, že trpělivost růže přináší. Snažte se proto zachovat chladnou hlavu. Šťouráním byste se mohli zbytečně připravit o zážitek! Raději se proto soustřeďte na povinnosti. Nebojte, dočkáte se! Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

151 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
226 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat