Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Vyhrajte dárek, který opravdu zahřeje: Luxusní termoprádlo Mizuno Breath Thermo

Tuhle zimu nebudete mrznout!

Patříte mezi vášnivé lyžaře, běžkaře nebo běžce? Pak jistě oceníte jedinečné termoprádlo Mizuno Breath Thermo ® vyrobené z revolučního materiálu, který dokáže sám vytvářet teplo. Jak? Stačí ho aktivovat tělesným pohybem. V eshopu www.teplepradlo.cz jsou k dostání pánské, dámské i dětské modely.

Termoprádlo, které vyrábí teplo

Breath Thermo využívá fyzikálních zákonů. Vlákna textilie absorbují pot – kapalinu. Její molekuly jsou pevně uzavřeny ve struktuře vlákna, takže nemohou nikam uniknout. Proto se postupně zvyšuje jejich vnitřní energie, což zvýší teplotu povrchu textilie a to o cca 2 stupně Celsia. To už je změna, kterou tělo pocitově vnímá. Zjednodušeně lze říci, že termoprádlo Mizuno Breath Thermo dokáže přeměnit absorbovaný pot na teplo. Oblečení přitom zůstane uvnitř suché a bez charakteristického odéru potu. Breath Thermo má totiž rychleschnoucí antibakteriální funkci, která minimalizuje vznik zápachu. Protože se jedná o záležitost fyzikální, nemění se funkčnost tohoto jedinečného termoprádla ani dlouhodobě opakovaným praním.  

Ideální pro milovníky zimních aktivit

Kdy a na co BREATH THERMO nejlépe využijete? Doporučuje se pro rozpětí od deseti do mínus deseti stupňů Celsia, kolekce Wool hřeje až do mínus dvaceti stupňů Celsia. Využije ho každý milovník zimních aktivit. Nedocenitelný je na běžkách i na lyžích, při běhání a užijete ho také na dlouhé výlety za chladného počasí. Radost z něj však budou mít i myslivci, lovci či rybáři. I oni totiž mohou při svém čekání na vysněný úlovek pěkně promrznout.

PRO TŘI Z VÁS JE PŘIPRAVENÉ LUXUSNÍ DÁMSKÉ TERMOPRÁDLO MIZUNO BREATH THERMO Virtual Body L/S Crewneck Shirt v hodnotě 1 559Kč.  Stačí jen správně odpovědět na otázku!

Nápovědu najdete na www.teplepradlo.cz.

K odpovědi nezapomeňte vybrat, jakou máte velikost (XS, S, M, L, XL, XXL). Nezapomeňte, že pro správnou funkci termoprádla je nezbytné, aby bylo přímo na těle - jako druhá kůže.


Vyhrává 1., 250., a 500. odpověď.
Soutěž probíhá od 18. listopadu do 1. prosince 2013.
Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž již byla ukončena

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Kapr s celerem

Kapr s celerem

8 hlasů
1h a 5min 452 kJ 135 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Telecí závitky

10 hlasů
1h a 10min 528kJ 160 Kč

Závitky plněné bazalkou.

Vepřové maso na majoránce

6 hlasů
1h a 20min 528kJ 140 Kč

Vepřové maso vonící majoránkou.

Poradny

Mám jako OSVČ nárok na dávky a příspěvek od ÚP?

Dobrý den, Makito,během pobírání rodičovského příspěvku můžete podnikat jako OSVČ s vedlejší činn... Více

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více