Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Vyhrajte dárek, který opravdu zahřeje: Luxusní termoprádlo Mizuno Breath Thermo

Tuhle zimu nebudete mrznout!

Patříte mezi vášnivé lyžaře, běžkaře nebo běžce? Pak jistě oceníte jedinečné termoprádlo Mizuno Breath Thermo ® vyrobené z revolučního materiálu, který dokáže sám vytvářet teplo. Jak? Stačí ho aktivovat tělesným pohybem. V eshopu www.teplepradlo.cz jsou k dostání pánské, dámské i dětské modely.

Termoprádlo, které vyrábí teplo

Breath Thermo využívá fyzikálních zákonů. Vlákna textilie absorbují pot – kapalinu. Její molekuly jsou pevně uzavřeny ve struktuře vlákna, takže nemohou nikam uniknout. Proto se postupně zvyšuje jejich vnitřní energie, což zvýší teplotu povrchu textilie a to o cca 2 stupně Celsia. To už je změna, kterou tělo pocitově vnímá. Zjednodušeně lze říci, že termoprádlo Mizuno Breath Thermo dokáže přeměnit absorbovaný pot na teplo. Oblečení přitom zůstane uvnitř suché a bez charakteristického odéru potu. Breath Thermo má totiž rychleschnoucí antibakteriální funkci, která minimalizuje vznik zápachu. Protože se jedná o záležitost fyzikální, nemění se funkčnost tohoto jedinečného termoprádla ani dlouhodobě opakovaným praním.  

Ideální pro milovníky zimních aktivit

Kdy a na co BREATH THERMO nejlépe využijete? Doporučuje se pro rozpětí od deseti do mínus deseti stupňů Celsia, kolekce Wool hřeje až do mínus dvaceti stupňů Celsia. Využije ho každý milovník zimních aktivit. Nedocenitelný je na běžkách i na lyžích, při běhání a užijete ho také na dlouhé výlety za chladného počasí. Radost z něj však budou mít i myslivci, lovci či rybáři. I oni totiž mohou při svém čekání na vysněný úlovek pěkně promrznout.

PRO TŘI Z VÁS JE PŘIPRAVENÉ LUXUSNÍ DÁMSKÉ TERMOPRÁDLO MIZUNO BREATH THERMO Virtual Body L/S Crewneck Shirt v hodnotě 1 559Kč.  Stačí jen správně odpovědět na otázku!

Nápovědu najdete na www.teplepradlo.cz.

K odpovědi nezapomeňte vybrat, jakou máte velikost (XS, S, M, L, XL, XXL). Nezapomeňte, že pro správnou funkci termoprádla je nezbytné, aby bylo přímo na těle - jako druhá kůže.


Vyhrává 1., 250., a 500. odpověď.
Soutěž probíhá od 18. listopadu do 1. prosince 2013.
Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž již byla ukončena

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Yves Rocher

Hovězí plátky s fazolemi

Hovězí plátky s fazolemi

9 hlasů
35min 465 kJ 210 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuskus s mrkví

8 hlasů
30min 609kJ 45 Kč

Rychlý a zdravý recept na přípravu dobrého kuskusu s m...

Kachní prsa s rebarborou

7 hlasů
55min 519kJ 180 Kč

Restovaná kachní prsa s rebarborovým kompotem.

Poradny

Dávám výpověď, na jak dlouhou dovolenou mám nárok?

Dobrý den,protože pro zaměstnavatele neodpracujete celý kalendářní rok, máte nárok na tzv. poměrn... Více

Jsem nemocná, kdy mi skončí výpovědní doba?

Dobrý den,nemocenská může prodloužit trvání pracovního poměru pouze v případě výpovědi ze strany ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vzbudíte touhu u osob opačného pohlaví. Tento týden také oplýváte šarmem, jaký se jen tak nevidí! Soustřeďte se především na své priority a neplýtvejte energií na ty, kteří za to nestojí. Nezadaní, mějte oči na stopk&aacu...

Více