Snídejte a zpívejte se zvířátky z filmu Rio 2!

Lámete si hlavu, jak naučit děti snídat?

Přivolejte na pomoc vzácného papouška Blu, veselého tukana Rafaela a roztomilou žabičku Gabi. Filmové postavičky z oblíbeného animovaného filmu Rio 2 se schovaly do snídaňových cereálií Nestlé a pobaví nejen malé školáky. S cereáliemi Nestlé je prostě zábava a navíc obsahují řadu prospěšných látek.

Pravidelné snídání cereálií dodá dětem energii po  nočním odpočinku a také dle nejnovějšího výzkumu  snižuje riziko dětské nadváhy minimálně o 10 %. Zpříjemněte dětem ráno výbornou křupavou snídaní, která je vyrobena z celozrnné mouky a obsahuje řadu důležitých živin.

Navíc teď v cereáliích Nestlé na děti čekají figurky z animovaného filmu Rio 2. S cereáliemi se jednoduše stane snídaně zábavou, na kterou se vaši malí nezbedové budou těšit. Stačí napustit figurku papouška či tukana vodou a foukáním vyloudit úžasné tóny, nebo pohladit žabku po zádech lžící a čekat na zakvákání. Rozezní se hotová džungle!

Doporučená porce cereálií Nestlé (30 g) v kombinaci se 125 ml polotučného mléka dodá dětskému organismu 8 vitamínů, železo i vápník, který je potřebný pro normální růst a vývin dětských kostí.

Limitovanou edici dětských snídaňových cereálií Nestlé se zvířátky z filmu Rio 2 zakoupíte v běžné maloobchodní síti. Klasické 425 - 450 g balení pořídíte za cenu 89,90 Kč. Více na www.cerealie.cz

Pro 5 z vás, kteří správně zodpoví soutěžní otázku, máme dárkový balíček Nestlé!

Vyhrává 1., 50., 100., 150. atd. správná odpověď.
Soutěž probíhá od 14. dubna do 28. dubna 2014.
Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

32 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:16
94 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat