Dokonalé chutě jako v kavárně. Vyhrajte 10x dózy s ochucenou instantní kávou Douwe Egberts!

Vychutnejte si lahodnou kávu v klidu domova.

Holandská společnost Douwe Egberts, která je proslulá výrobou kávy již od roku 1753, představila další novinku na trhu, díky níž si budete i doma připadat jako v nejlepší kavárně – ochucené instantní kávy.

Pokud máte rádi nevšední zážitky nebo vás prostě omrzela tradiční káva, jsou ochucené instantní kávy určeny právě pro vás! Společnost Douwe Egberts je nabízí ve čtyřech oblíbených příchutích – exotická vanilka, lahodný oříšek, hřejivý karamel a úžasná čokoláda.

Inspiraci našla společnost Douwe Egberts přímo v kavárnách a u jejich zákazníků, u nichž obliba kvalitních ochucených káv stále roste.

Abyste nemuseli za svým oblíbeným šálkem vyrážet ven, ale abyste si jej mohli vychutnat v klidu domova, nabízí holandský výrobce kávy výrobky té nejvyšší kvality a bohaté chuti, z nichž si lahodný nápoj připravíte bez potíží a podle svých chutí. Díky dlouhé historii a vysoké kvalitě je Douwe Egberts nejoblíbenější holandská káva.

S příchutěmi si totiž můžete „pohrát“. Instantní kávy neobsahují cukr, a tak je jen na vás, jak jejich chuť doladíte. Máte například rádi mléčnou čokoládu? Pak do instantní kávy Douwe Egberts stačí přilít trochu mléka nebo smetany a přisypat trochu cukru (bez nich chutná po kvalitní hořké čokoládě).

Pro 10 z vás, kteří správně zodpoví soutěžní otázku, máme dózy s ochucenou instantní kávou Douwe Egberts!

Vyhrává 1., 50., 100., 150. atd. správná odpověď.
Soutěž probíhá od 22. dubna do 6. května 2014.
Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

19 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
8 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
211 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat