Poděkujte mamince ke Dni matek s merci

Vyhrajte 10x velkou bonboniéru merci pro maminku!

Na druhou květnovou neděli připadá krásný svátek. 11. května je totiž Den matek.

Nezapomeňte na maminku. Darujte jí kytičku, obdaruje milým dárkem nebo soutěžte s námi a vyhrajte pro maminku speciální balení oblíbené bonboniéry merci Finest Selection – 675g!

Merci Finest Selection je jedinečnou kolekcí několika druhů lahodných čokoládových tyčinek, ze které si vybere každá maminka. Ochutnáte čokoládu mléčnou, marcipánovou, hořkou, oříškovou nebo kávovou.

A pokud chcete s merci vyhrát jedinečné piknikové dárky pro společné chvíle s vaší maminkou, soutěžte také na www.merciprozeny.cz!

Pro 10 z vás, kteří správně zodpoví soutěžní otázku, máme speciální balení oblíbené bonboniéry merci Finest Selection – 675g!

Vyhrává 1., 50., 100., 150. atd. správná odpověď.

Navíc ta z vás, která nám pošle nejkrásnější přání mamince, obdrží pro ni dárkovou tašku s dárky a prémiovými produkty od merci! Svá přání nám piště na redakce@bety.cz a heslo "Nejkrásnější přání mamince".

Soutěž probíhá od 28. dubna do 12. května 2014.
Nápovědu naleznete na www.storck.cz
Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

32 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:16
94 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat