Vyhrajte s Airwaves!

S Airwaves to nejlépe roztočil Petr Brunner!

Značka žvýkaček Airwaves zná vítěze originální soutěže „Máš na to? Roztoč to s Airwaves!“ Soutěžící měli za úkol natočit co nejnápaditější video na motivy známé televizní reklamy. I přes náročnost úkolu bylo do soutěže zasláno úctyhodných 42 kreativních videí! Odborná porota vybrala 15. května v klubu JAMM to nejlepší z nejlepších. Vítězem se stal Petr Brunner a odměněn byl částkou 100 000 Kč.

Do finále soutěže „Máš na to? Roztoč to s Airwaves!“ postoupilo na základě hlasování na webových a FB stránkách deset videí inspirovaných televizní reklamou Airwaves. 15. května v JAMM klubu zasedla porota, aby rozhodla, který ze soutěžících se s úkolem nejoriginálněji vypořádal a zaslouží si tak odměnu 100 000 Kč.

Výhercem určila Petra Brunnera, jehož video vyhodnotila jako nejkreativnější. Na vyhlášení nechyběl ani David Gránský, který nejenže zasedl v porotě, ale také celé finále spolu s Evou Burešovou moderoval. David také na začátku soutěže jako motivaci natočil vlastní video.

MOTIVAČNÍ VIDEO DAVIDA GRÁNSKÉHO

Nejen vítězné video můžete sami zhodnotit na www.airwaves.cz/video-soutez/galerie.

Brand manažer značky Airwaves Mark Cichoň si všech deset videí velmi užíval a soutěž hodnotí velmi kladně: „Ve Wrigley rádi podporujeme talentované lidi a dáváme jim příležitost ukázat nám, co dovedou. Příjemně nás překvapil zájem našich fanoušků o takové aktivity a jsme nadšení z kreativity a představivosti, kterou dokázala v soutěžících značka Airwaves podnítit.“

Chcete to také roztočit? Soutěžte o lístky do kina a žvýkačky Airwaves a nadechněte se!

Čeká na vás celkem 10 výher – v každém balíčku dva lístky do kina na film dle výběru v síti Cinestar s platností do 31. 10. 2014 a žvýkačky Airwaves.

Soutěž probíhá od 29. května do 12. června 2014.
Nápovědu najdete na www.airwaves.cz v galerii soutěžních videí.
Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

32 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:16
94 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat