Vyhrajte s Baby Direkt 3x koupací vaničku!

Udělejte radost sobě i svému miminku!

Kočárek LINEA ELEGANT 2014 v limitované edici s krystal aplikací a chromovým podvozkem.

Při výběru kočárku pro svého potomka rodiče upřednostňují kompaktní produkty, které se vyznačují vysokou kvalitou použitých materiálů s funkčním designem. Moderní výrobky disponují svébytnými systémy, které dokáží kočárek proměnit ve víceúčelový produkt. Nejdůležitější kriterium při výběru sortimentu pro děti je samozřejmě bezpečnost. Rodiče upřednostňují firmy, u kterých je bezpečí dítěte prioritou a které při výrobě čerpají ze své dlouholeté historie.

Mezi společnosti, které neustále zdokonalují technologie, bezpečnost i kvalitu svých výrobků pro děti patří tradiční italská firma CAM. Ta již 43 let vyrábí kromě kočárků, také dětské autosedačky, jídelní židličky nebo cestovní postýlky. Jejich produkty už využilo mnoho spokojených maminek napříč šesti kontinenty.

V limitované edici dorazila na český trh letošní novinka firmy CAM, hluboký kočárek CAM LINEA ELEGANT 2014 s krystal aplikací. Ten se kromě prostorné a hluboké korby, která poskytuje dítěti bezpečí, může pochlubit nastavitelnou opěrkou hlavy a odvětrávaným dnem korby. Kromě dekorativních krystalů na tmavě modrém povrchu každá maminka ocení designové provedení kočárku s chromovým podvozkem. Výraznou inovací je tzv. „Quicky Systém“, díky kterému lze jednoduše oddělit korbu od podvozku a použít jí jako přenosnou postýlku. Kočárek CAM LINEA ELEGANT je dostupný na trhu jako dvojkombinace s hlubokou korbou a  sportovní verzi a také lze dokoupit autosedačku 0+ od narození. Kvalitní velká nafukovací kola s bílými ráfky zajišťují perfektní průjezd kočárku ve všech jízdních podmínkách. Samozřejmostí je nožní parkovací brzda, výškově nastavitelná rukojeť s protiskluzovým gripem nebo kovový nákupní košík. Důraz je kladen na použití přirozených materiálů v těsném okolí dítěte. Vnitřní kryt kočárku je tudíž vyroben z přírodní bavlny.


Výrobky od firmy CAM má ve svém portfóliu česká společnost Baby Direkt s.r.o., která od roku 1992 nabízí kompletní sortiment pro děti a pohodlí rodičů. Kočárek LINEA ELEGANT 2014 v limitované edici s krystal aplikací a chromovým podvozkem se dá objednat na e-shopu www.babydirekt.eu/eshop, kde lze využít nabídku dopravy až domů zdarma.

Zapojte se do soutěže, odpovězte správně na otázku a vyhrajte se společnosti Baby Direkt, s.r.o. jednu ze tří vaniček CAM Baby Bagno.

Soutěž probíhá od 2. do 15. června 2014.
Více informací naleznete na www.babydirekt.eu.
Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

19 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
8 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
211 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat