Doplňte chytře svůj letní šatník s Fashion Days

Vyhrajte 3x voucher v hodnotě 500 Kč!

Také řešíte každý den stejnou otázku „Co si mám vzít na sebe?“ Podle mužů je v našem šatníku mnoho věcí, ale většina z nich nikdy nepochopí, že pro ženy je důležité kombinovat a stále vytvářet nové originální outfity. K tomu ovšem potřebujete dostatečné množství různých druhů oblečení, a to není zrovna levná záležitost. Využijte proto týdne plného slev na www.fashiondays.cz, díky kterým si budete moci svůj šatník doplnit o originální kousky od známých značek. Myslete na rodinný rozpočet a nakupte krásné módní kousky za skvělé ceny!

Muži mohou stále nosit stejné oblečení. Většina z nich nepřemýšlí nad různými obměnami, ale ženy jsou jiné. Rády kombinují a ozvláštňují svůj outfit pomocí doplňků. Doplnění šatníku nemusí být vždy nákladné, a přesto v něm můžete mít originální kousky od známých značek jako například Moschino, Versace, GUESS, Vero Moda, Diesel a další. Fashion Days totiž pořádá výprodejovou akci s názvem Mid-Season Sale. V týdnu od 13. do 19. června 2014 si můžete užívat slevy až do výše 90 %. Každý den v 7, ve 12 a v 18 hodin bude spuštěna nová výprodejová kampaň. Už žádné tlačenice u stojanů v obchodě. Nakupujte v pohodlí domova a ještě za příjemné ceny. Udělejte radost sobě i svému protějšku, který si z nabízeného sortimentu také zaručeně vybere.

Zapojte se do soutěže, odpovězte správně na otázku a vyhrajte 3x voucher v hodnotě 500 Kč.

Soutěž probíhá od 13. do 20. června 2014.
Správnou odpověď naleznete na stránkách www.fashiondays.cz.
Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Odsuňte tento týden svůj společenský život na jeho druhou polovinu a v té první se soustřeďte na rodinu. Zkuste zkrátka tento týden trávit více času se svými blízkými – pomůže vám to předejít případnému nedorozumění, které poslední dobou hrozilo a které by mohlo nepříjemně poznamenat váš vztah. Nebojte se na tomto poli ani ráznějších kroků ke zm... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

37 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:02
30 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
221 Příspěvků
Poslední příspěvek 18.10.
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat