Vyhrajte luxusní relaxační rituál v Lázních Mšené!

Mořský vánek v Lázních Mšené.

Chtěli byste si dopřát chvíle odpočinku a relaxace. Nemáte čas odjet k moři nebo jen na víkend? Máme pro Vás skvělý typ jak strávit příjemné odpoledne a přitom si skvěle dobít baterky. Nehte se unést a vstupte do světa duševní a tělesné harmonie, do světa krásy, vůní a relaxace. Vyzkoušejte jeden z mnoha rituálních balíčků lázeňských procedur poskytovaných v Lázních Mšené a nechte se o sebe pečovat.

Rituál mořský vánek

Tento rituál svými relaxačními a terapeutickými účinky patří mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku. Vyhlazující a zpevňující ošetření, které aktivuje svalový tonus a zaměřuje se na problematické partie těla, kde pokožka ztratila svou elasticitu. Bojuje se ztrátou kolagenu a vrací pokožce pevnost a mladistvý vzhled. Celotělová havajská masáž vychází z velice jemných a plynulých technik pocházejících z havajských ostrovů. Při masáži se využívá nejen prstů a dlaní maséra, ale i předloktí a loktů. Základy této terapie spočívají na použití speciálních havajských technik, které svou rytmikou, ve spojení s horkými kameny mají vysoký terapeutický a relaxační účinek.  Slupka zad a dolních končetin i následný zábal aktivně působí na místní usazeniny tuku a celulitidu, přidávají pokožce pevnost, a mořské bahno osvěžuje, uklidňuje a snižuje otoky.

Rituál obsahuje:

- celotělová havajská masáž lávovými kameny              
- slupka dolních končetin s vůní Latte Macchiato            
- slupka na záda s vůní Latte Macchiato                        
- zábal z mořského bahna 

Cenu rituálu aktuálně naleznete na www.msene.cz v sekci RITUÁLNÍ BALÍČKY PROCEDUR.

Relaxace na dosah ruky

Víte, tedy kde můžete toto příjemné odpoledne strávit? Rozlehlý areál Lázní Mšené se nachází pouhých 45 km od Prahy, nedaleko města Roudnice nad Labem. Pohodlnou jízdou z Prahy jste zde za 40 minut. V nabídce lázní naleznete vyjma rituálních balíčků procedur také širokou nabídku havajských, čínských či aroma masáží, nepřeberné množství peelingů, zábalů či koupelí.

Pro snazší výběr programu Vám Lázně Mšené připravili již několik týdenních či víkendových pobytových programů, ze kterých si jistě vybere každý. Antistresový pobyt, Romantický pobyt pro dva, Slatinný týden či víkend a mnoho dalších naleznete internetových stránkách Lázní Mšené.

Více o Lázních Mšené a lázeňských rituálech i lázeňských pobytech naleznete na www.msene.cz
Těšíme se na shledanou v Lázních Mšené.

Zapojte se do soutěže, odpovězte správně na otázku a vyhrajte 3x rituál Mořský vánek v Lázně Mšené!

Soutěž probíhá od 23. června do 8. července 2014.
Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Ačkoli všichni okolo vás začínají propadat předvánoční panice a shonu, vy tento týden nedostanete příležitost, abyste se do této nálady ponořili. Největší nároky na váš čas i vaše myšlenky si totiž bude činit vaše práce. Stojí před vámi úkol, s jehož řešením si sice víte rady, ale stále bojujete s nejistotou, zda vámi zvolené řešení odpovídá pře... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

51 Příspěvků
Poslední příspěvek 8:03
241 Příspěvků
Poslední příspěvek 6:55
20 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat