Vyhrajte 3x poukaz na nejoblíbenější svatební fotoknihu PIKLIO!

Kdykoliv si knihu otevřete, můžete společně opětovně prožít Vaše „Ano!“.

Vaše svatba je jedním z nejšťastnějších dnů Vašeho společného života. Proč tedy neuchovat vzpomínky na tento velký den v podobě krásné fotoknihy, ke které se budete moci kdykoliv v průběhu následujících let vracet.

Svatební fotokniha je ideální dárek pro partnera nebo partnerku u příležitosti výročí svatby. Je také krásným dárkem rodičům, prarodičům a svědkům a vděčným svatebním dárkem.

V neposlední řadě také pro Vás...kdykoliv si knihu otevřete, můžete společně opětovně prožít Vaše „Ano!“.

Inspirujte se našimi klienty

Fotokniha je skvělý způsob jak zobrazit a zachytit nejdůležitější chvíle svatebního dne a mít na tento okamžik originální památku. Provedení knihy a fotek jsou krásné, každý kdo jí viděl jí velmi chválil.

Magda a Viki

Fotokniha má velmi dobré provedení po stránce kvality tisku i kvality papíru. Mile mě překvapila možnost různých formátů fotek na jedné stránce knihy resp. to, že i při větším formátu fotek jsou všechny detaily dokonalé a "divák" má při prohlížení pocit jakoby se dané události účastnil "tady a teď", nic ho neruší a fotka ho vtáhne dovnitř. Oceňuji také originální balení.

Lucka a Marek

Náš výběr fotoknih je ideální pro zachycení šťastných vzpomínek Vašeho dne - vybírat můžete z různých formátů i vazeb. Svoji svatební fotoknihu můžete také doplnit romantickými slovy lásky a převyprávět Váš milostný příběh. Fotoknihy PIKLIO vytvoříte jednoduše online na našich stránkách. Není třeba nic stahovat. A kromě fotoknih si u nás můžete z Vašich fotek vytvořit i obrazy, plakáty, kalendáře a přání.

Vyhrajte 3x poukaz na JEDNORÁZOVÉ objednání fotoknihy A4 na šířku i na výšku, 24-80 stran.

Soutěž probíhá od 23. června do 9. července 2014.
Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Ačkoli všichni okolo vás začínají propadat předvánoční panice a shonu, vy tento týden nedostanete příležitost, abyste se do této nálady ponořili. Největší nároky na váš čas i vaše myšlenky si totiž bude činit vaše práce. Stojí před vámi úkol, s jehož řešením si sice víte rady, ale stále bojujete s nejistotou, zda vámi zvolené řešení odpovídá pře... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

51 Příspěvků
Poslední příspěvek 8:03
241 Příspěvků
Poslední příspěvek 6:55
20 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat