Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Skvělá zábava a relax s dětmi? Aqualand Moravia!

Soutěž o 3x celodenní rodinné vstupné v hodnotě 1.290 Kč!

Rádi byste své děti vzali o víkendu na výlet a hledáte inspiraci? Navštivte s nimi moderní zábavní park Aqualand Moravia nedaleko Brna. Kromě největších vodních atrakcí v Evropě, širokého spektra bazénů a téměř dvou kilometrů skluzavek a tobogánů tu na vás čeká obrovské relaxační a wellness centrum ve stylu římských lázní, kde si zaručeně odpočinete.

Přemýšlíte, jak si s dětmi zpestřit víkend? Udělejte si výlet na Moravu a navštivte Aqualand Moravia u nádrže Nové Mlýny poblíž Pasohlávek. Areál je vybaven několika vnitřními bazény s celou řadou vodních atrakcí, jako jsou masážní trysky a sprchy, chrliče, bublinkovače, vodní stěny, vířivky, skákadla nebo šplhací sítě nad vodou. Děti jistě ocení také šestnáct tobogánů a skluzavek. Oblíbené jsou například divoká řeka, adrenalinová vlna, zábavný trychtýř, ultrarychlé kamikadze nebo volný pád. Unikátem jsou pak gigantické tobogány Abyss a Boomerango určené pro třímístné rafty. Ty nabízí Aqualand Moravia jako jediný v Evropě. Kromě vodních atrakcí připravil areál pro děti až do Vánoc víkendové animační programy, a to na téma kovbojů, Afriky, cestování v čase nebo pohádek.

Poznejte kouzlo římských lázní a hýčkejte své tělo

Aqualand Moravia si oblíbí i rodiče. Pokud toužíte po odpočinku, navštivte zdejší relaxační centrum Forum Romanum Wellness. Užít si tu můžete až 24 saun, bazény s vodou z geotermálního vrtu 3G Mušov s vysokým obsahem minerálních látek dosahující teploty až 46 stupňů Celsia. Vyznavači relaxace jistě ocení solnou nebo aroma lázeň, balneo vany, vířivku, kryokomoru s provozní teplotou -110 až -160 stupňů Celsia nebo ochlazovací studnu s ledovou tříští. Hýčkat své tělo můžete také prostřednictvím speciálních rituálů, zábalů a masáží. Zkuste třeba zábal ze zelené kávy a marockého jílu, Kupodivo afrodiziakum nebo luxusní tělový rituál věčného mládí. Vyberete si i z širokého spektra kosmetických masek a peelingů.

Více na www.aqualand-moravia.cz.

Zapojte se do soutěže, odpovězte správně na otázku a vyhrajte 3x celodenní rodinné vstupné v hodnotě 1.290,- Kč (2 dospělé osoby + 1, 2 nebo 3 děti do 150 cm)!

Správnou odpověď naleznete na webu www.aqualand-moravia.cz.

Soutěž probíhá od 20. září do 30. září 2014.
Pravidla soutěže najdete zde.
 

Soutěž již byla ukončena

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Pestrý zeleninový salát

Pestrý zeleninový salát

8 hlasů
30min 210 kJ 125 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Paella s kuřecím masem

25 hlasů
60min 510kJ 220 Kč

Recept na typické španělské jídlo z rýže podobné rizot...

Kuřecí kousky pečené na másle

0 hlasů
1h a 20min 889kJ 130 Kč

Šťavnaté kuřecí maso pečené na másle s česnekem.

Poradny

Mám nárok na PPM po konci rodičovské dovolené?

Dobrý den,na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) budete mít nárok v obou případech... Více

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více