Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Soutěž o jedinečnou péči pro vaše oči!

Naše oči jsou tím nejdůležitějším spojením s okolním světem.

I je ale provází celá řada problémů, které, pokud nejsou včas řešeny nebo jim není předcházeno, mohou vyústit ve velmi vážné komplikace.

Na zrak působí během dne řada faktorů – dlouhé soustředění bez dostatečného mrkání, práce v prašném nebo zakouřeném prostředí, ostrý sluneční svit, suchý vzduch z radiátorů atd. Když se navíc přidají vrozené dispozice, vyšší věk a třeba špatná životospráva, dostaví se dříve nebo později akutní nebo chronické potíže se zrakem.

Odborníci proto doporučují pravidelné návštěvy očního lékaře a mimo jiné i pestrý jídelníček s dostatečným obsahem ovoce a zeleniny, v nichž se ukrývá nespočet minerálů a vitaminů podstatných pro kvalitu zraku. Zapomínat byste neměli ani na přísun luteinu, jehož spotřeba během let stoupá a je třeba jej pravidelně doplňovat.

Kvalitním doplňkem stravy z vaší lékárny je Ocutein® Brillant Lutein 25 mg prémiové řady Da Vinci Academia s největším množstvím luteinu na trhu – pro maximální a dlouhodobější účinek. Jako jediný obsahuje také fosfatidylcholin a další účinné látky, jako je zinek a vitamin A, které přispívají k udržení normálního zraku, a také selen a měď, jež přispívají k ochraně buněk před oxidačním poškozením.

Tato výživa je k dostání také v dárkovém balení se zvlhčujícími očními kapkami OCUTEIN® SENSITIVE zdarma, které zajišťují okamžitou pomoc pro podrážděné, unavené a červené oči. Oční kapky OCUTEIN® SENSITIVE byly vyvinuty pro celodenní nošení kontaktních čoček bez vysychání, mlžení či řezání v očích a navíc prodlužují jejich životnost. Svým složením odpovídají lidským slzám, a proto jsou vhodné i pro velmi citlivé oči.

 
Více informací na www.ocutein.cz

Zapojte se do soutěže, odpovězte správně na otázku a vyhrajte 5x specializovanou péči o váš zrak OCUTEIN® BRILLANT Lutein 25 mg se zvlhčujícími očními kapkami OCUTEIN® SENSITIVE zdarma!

Soutěž probíhá od 13. do 26. října2014.
Vyhrává 100., 200., 300. atd. správná odpověď.
Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž již byla ukončena

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Pikantní hovězí maso s hnědými žampiony

Pikantní hovězí maso s hnědými žampiony

1 hlas
2h a 25min 515 kJ 250 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Guláš s rajčaty

11 hlasů
2h a 20min 373kJ 260 Kč

Guláš z hovězího masa s rajčaty.

Salát z manga, ředkve a paprik

2 hlasy
35min 373kJ 110 Kč

Skvělý letní salát, který se hodí ke grilovanému masu, ry...

Poradny

Jakým způsobem mám ukončit práci přes agenturu?

Dobrý den,pokud máte sjednanou zkušební dobu a jste ještě ve zkušební době, pracovní agentura s V... Více

Jak se krátí dovolená při pracovní neschopnosti?

Dobrý den,nárok na dovolenou se krátí o 1/12 za prvních 100 zmeškaných směn a za každých dalších ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Když jste zamilovaní, nehledíte na nic jiného. Milenecký vztah, který v současné době vedete, by vám proto mohl vyprázdnit nejen peněženku, ale i celé vaše konto. Snažte se držet nohama na zemi a nedovolte, aby vás vztah stál víc, než můžete dát.

Více