Vyhrajte knížku pro vašeho předškoláka nebo prvňáčka!

Ať vašeho PRVŇÁČKA ve škole NIC NEZASKOČÍ!

Máte doma malou předškolačku nebo čiperného předškoláka? A chcete, aby je ve škole jen tak něco nezaskočilo a nepolekalo? Pak sáhněte po obrázkové knize A-Ž půjdeš do školy, která vaše malé nezbedy zábavnou formou provede abecedou i všemi záludnostmi, které na ně ve škole čekají. Dozví se třeba, co je to aktovka nebo poznámka a dokonce i to, proč není dobré zapomínat sníst svačinu.

Knížka je plná veselých obrázků, rad a historek, které předškolákům a prvňáčkům pomohou zvládnout mnohdy náročný přechod ke školním povinnostem. Navíc ji nakladatelství Albatros vydává ve dvou variantách – šitou na míru zvídavým holčičkám nebo čiperným klukům. Všechny děti tak díky ní mohou zvládnout první třídu jednoduše levou zadní!

V naší soutěži můžete vyhrát právě tuto originální knihu A-Ž půjdeš do školy, zapojte se a odpovězte správně na otázku níže. Připraveno je 5 knížek pro kluky i holky! Výherce si budeme moci zvolit, kterou z variant bude chtít pro svou ratolest zaslat.

Nápovědu najdete na www.albatrosmedia.cz
Soutěž probíhá od 21. března do 3. dubna 2016
Vyhrává 50., 100., 150., 200. a 300. správná odpověď.

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Odsuňte tento týden svůj společenský život na jeho druhou polovinu a v té první se soustřeďte na rodinu. Zkuste zkrátka tento týden trávit více času se svými blízkými – pomůže vám to předejít případnému nedorozumění, které poslední dobou hrozilo a které by mohlo nepříjemně poznamenat váš vztah. Nebojte se na tomto poli ani ráznějších kroků ke zm... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

6 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
134 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat