Vyhrajte 5x dvě vstupenky na letošní Equal Pay Day - Ženy sobě

Přijďte 24. a 25. března na pracovně zážitkovou konferenci plnou jiskřivé energie a zajímavých příběhů.

Čekají vás panelové diskuze a vystoupení spíkrů z Čech i ze zahraničí, kteří otevírají témata úspěchu, podnikání, restartu, motivace a uplatnění žen. Zajištěno bude simultánní tlumočení.

Konference proběhne 24. a 25. března 2017 v Clarion Congress Hotel Prague.

Konference Equal Pay Day – ŽENY SOBĚ je součástí celosvětové kampaně Equal Pay Day, kterou v roce 2009 zahájila mezinárodní federace žen Business & Professional Women International, jedna z nejvlivnějších ženských organizací na světě. Kampaň upozorňuje na platovou nerovnost mezi ženami a muži, jelikož ženy na srovnatelných pozicích vydělávají méně než muži. Česká republika je s rozdílem 22,5 % na jednom z posledních míst v Evropě.

Příběhy úspěšných: CEO, velvyslankyně i guru raw kosmetiky

V pátek čekají účastníky panelové diskuze, duety na vybraná témata, podnikatelské příběhy z Čech i ze zahraničí. Otevřou se témata vzájemného dialogu mezi muži a ženami v zaměstnání, rozdílech v přístupu k leadershipu, důležitosti diverzity pro rozvoj firem, hledat budeme přístupy, které umožní tisícům žen návrat do korporací po rodičovské dovolené. Vystoupí manažeři a manažerky ze 7 zemí, zajištěno bude simultánní tlumočení.

Konferenci zahájí paní Victoria Li – velvyslankyně Švédska, hlavním spíkrem je Boyan Neytchev - Managing Director Bel Central Europe, panely povedou Drahomíra Mandíková – ředitelka firemních vztahů a komunikace Pilsner Urquel a Gabriela Kahounová - HR Director DHL Supply Chain.

Z Londýna přiletí se svým podnikatelským příběhem Antonia Burrell, která je považována za guru RAW kosmetiky, a celá řada dalších osobností. Konferenci obohatí i vystoupení moderátorů TV NOVA Reye Korantenga a Lucie Borhyové.

Výměna zkušeností

V sobotu budou mít ženy příležitost setkat se u kulatých stolů se 60 ženami z různých oborů a vyměnit si s nimi zkušenosti na předem dané téma. Mezi mentorkami 8. ročníku budou například Hana Púllová – generální ředitelka společnosti Randstad, Michaela Hrdličková, generální ředitelka společnosti Biogen, která v letošním roce vyhrála ve své kategorii v soutěži TOP ženy Česka, Lucie  Urválková, místopředsedkyně představenstva a finanční ředitelka (CFO) UNIQA pojišťovny, Miloslava Mezerová, ředitelka divize personální a finanční, Řízení letového provozu, Olga Stanley ze společnosti Rossman, Dita Stejskalová, CEO Ogilvy, Veronika Brázdilová, generální ředitelka pro ČR, SR a Maďarsko společnosti Xerox, Mirka Čejková, konzultantka, podnikatelka, ředitelka Nadačního fondu, Markéta Fialová, moderátorka TV Nova. A mnoho dalších.

Akce Equal Pay Day – ŽENY SOBĚ je benefiční akcí neziskové organizace Business & Professional Women CR, která podporuje ženy celoročně. Účastnice konference formou tomboly vyberou prostředky pro Neonatologické oddělení Nemocnice Na Bulovce, jehož patronkou je Lucie Borhyová.

Více informací naleznete na: www.equalpayday.cz

Zapojte se do soutěže a vyhrajte 5x dvě vstupenky na konferenci Equal Pay Day - Ženy sobě!

Soutěž probíhá od 14. do 20. března 2017

Vyhrává 100., 200., 300., 400. a 500. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Ačkoli všichni okolo vás začínají propadat předvánoční panice a shonu, vy tento týden nedostanete příležitost, abyste se do této nálady ponořili. Největší nároky na váš čas i vaše myšlenky si totiž bude činit vaše práce. Stojí před vámi úkol, s jehož řešením si sice víte rady, ale stále bojujete s nejistotou, zda vámi zvolené řešení odpovídá pře... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

51 Příspěvků
Poslední příspěvek 8:03
241 Příspěvků
Poslední příspěvek 6:55
20 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat