Vyhrajte 3x voucher na nákup robotického vysavače iRobot

Toužíte po uklizené domácnosti bez práce? Pak je vaším nejlepším pomocníkem robotický vysavač iRobot. A právě tři z vás mohou vyhrát voucher na slevu 15 % při nákupu tohoto odborníka na úklid!

Pokud si myslíte, že roboti jsou vlastně jen hračky na hraní, pak se nenechte mýlit. Není to žádný módní výstřelek. Vypovídá o tom i značka iRobot, která patří mezi nejlepší na trhu a kromě výroby robotický pomocníků vyvíjí technologie i pro NASA.


Uklízí, zatímco vy odpočíváte. To jsou robotické vysavače iRobot.

Dnes naleznete pod iRobotem praktické pomocníky, kteří vám usnadní život a ušetří spoustu času. Rozloučit se můžete s bolavými zády od vysávání a vytírání. Že nejde přístroj a voda dohromady? Kromě robotických vysavačů nabízejí také skvělé mopy, které pracují na mokré bázi. Vše je bezdrátové a výborně izolované, takže se nemusíte bát žádného zkratu.

Velkou výhodou je ovládání vašeho pomocníka přes mobilní aplikaci. Úklid spustíte jednoduše z pohodlí kanceláře a už se jen těšíte na čistý domov. S klidným svědomím se po příchodu domů můžete věnovat rodině, návštěvě nebo svým koníčkům.

Více informací najdete na www.irobot.cz.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden ze 3 voucherů s 15% slevou na nákup robotického vysavače iRobot.

Soutěž probíhá od 10. do 20. května 2017

Vyhrává 100., 200., a 300. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Ačkoli všichni okolo vás začínají propadat předvánoční panice a shonu, vy tento týden nedostanete příležitost, abyste se do této nálady ponořili. Největší nároky na váš čas i vaše myšlenky si totiž bude činit vaše práce. Stojí před vámi úkol, s jehož řešením si sice víte rady, ale stále bojujete s nejistotou, zda vámi zvolené řešení odpovídá pře... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

51 Příspěvků
Poslední příspěvek 8:03
241 Příspěvků
Poslední příspěvek 6:55
20 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat