Vyhrajte 3x voucher na nákup robotického vysavače iRobot

Toužíte po uklizené domácnosti bez práce? Pak je vaším nejlepším pomocníkem robotický vysavač iRobot. A právě tři z vás mohou vyhrát voucher na slevu 15 % při nákupu tohoto odborníka na úklid!

Pokud si myslíte, že roboti jsou vlastně jen hračky na hraní, pak se nenechte mýlit. Není to žádný módní výstřelek. Vypovídá o tom i značka iRobot, která patří mezi nejlepší na trhu a kromě výroby robotický pomocníků vyvíjí technologie i pro NASA.


Uklízí, zatímco vy odpočíváte. To jsou robotické vysavače iRobot.

Dnes naleznete pod iRobotem praktické pomocníky, kteří vám usnadní život a ušetří spoustu času. Rozloučit se můžete s bolavými zády od vysávání a vytírání. Že nejde přístroj a voda dohromady? Kromě robotických vysavačů nabízejí také skvělé mopy, které pracují na mokré bázi. Vše je bezdrátové a výborně izolované, takže se nemusíte bát žádného zkratu.

Velkou výhodou je ovládání vašeho pomocníka přes mobilní aplikaci. Úklid spustíte jednoduše z pohodlí kanceláře a už se jen těšíte na čistý domov. S klidným svědomím se po příchodu domů můžete věnovat rodině, návštěvě nebo svým koníčkům.

Více informací najdete na www.irobot.cz.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden ze 3 voucherů s 15% slevou na nákup robotického vysavače iRobot.

Soutěž probíhá od 10. do 20. května 2017

Vyhrává 100., 200., a 300. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Najdete si čas na své staré kamarády. Společně si tak užijete velice příjemný čas naplněný nejen nostalgickým vzpomínáním na doby dávno minulé, ale také spoustou legrace. Navíc si naprosto skvěle popovídáte a proberete spoustu nejnověj... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

29 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:56
5 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:34
9 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:26

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat