Vyhrajte 10x balíček produktů z řady Body Love Program proti celulitidě od Dermacol

Pomerančová kůže, tedy nahromaděná tuková tkáň v místech, která jsou vidět, trápí kdekoho. Už máte za sebou všechna ta doporučení týkající se dostatečného pití vody, cvičení, vyvážené stravy, sauny – a pořád nic?

Proměna pokožky se bohužel neděje přes noc. Ale i tak se hebké pokožky dá docílit s pomocí chladivého spreje CRYO CELLU SLIM, zpevňujícího gelu ANTI-CELLULITE SHAPING GEL, tělového oleje ANTI-CELLULITE BODY OIL nebo zpevňujícího séra ANTI-CELULLITE SERUM, jež uvádí do chodu odbourávání tuků. Aplikace přípravků krouživými pohyby, a to dvakrát denně, by měla být samozřejmostí. Než k tomu po sprše dojde, střídejte studenou a teplou vodu.

Co balíček obsahuje?

ANTI-CELULLITE SERUM - Zpevňující sérum proti celulitidě

Sérum s vysoce účinným liporedukčním systémem ProvislimTM, kofeinem a rostlinnými extrakty je určené pro remodelaci a zpevnění kontur těla.  Účinné látky aktivně působí na tukové buňky, uvádí do chodu odbourávání tuků, zabraňují jejich dalšímu ukládání a podporují zeštíhlující účinek. Tělový gel aktivuje mikrocirkulaci v pokožce a odvádí zadržovanou vodu. Redukuje projevy celulitidy, vypíná pokožku a zvyšuje její pružnost a pevnost.

Aplikujte krouživými pohyby 2x denně.

Při pravidelném používání, v kombinaci s masáží, zaznamenáte první viditelné známky zpevnění a remodelace těla do 3 týdnů! Pro dosažení co nejlepšího efektu doporučujeme používat 8 týdnů a dodržovat zdravý životní styl.

Balení: 75 ml / 269,- Kč

ANTI-CELLULITE SHAPING GEL - Zpevňující gel proti celulitidě

Zpevňující gel zlepšuje vzhled chronické celulitidy a působí proti ukládání tuků během noci. Účinná látka NocturshapeTM, extrakty z mořských řas a kofein posilují rozklad tuků v pokožce, brání úbytku kolagenu i elastinu a napomáhají formovat postavu.

Aplikujte krouživými pohyby na problematické partie každý večer a již za 1 měsíc dojde ke zlepšení vzhledu celulitidy o 12,5 %, a obvod stehen se zmenší o 1,1 cm*!

* Test in-vivo

Balení: 200 ml / 269,- Kč

CRYO CELLU SLIM - Chladivý sprej proti celulitidě

Chladivý sprej proti celulitidě se zeštíhlujícím efektem pomáhá navrátit a udržet svůdné křivky. Účinný komplex látek SYMFIT™ a kofein aktivují a urychlují odbourávání tuků, redukují velikost tukových buněk až o 35 % již za 10 dní*. Používáním při redukční dietě se podpoří proces zeštíhlení a omezí jo-jo efekt vzhledu pomerančové kůže.

•     současné působení aktivních látek vyvolává pocit chladu jako při kryolipolýze
•     snadná aplikace pomocí rozprašovače
•     lehká, okamžitě vstřebatelná textura

Aplikujte krouživými pohyby na problematické partie 2x denně.

* Testováno ex-vivo

Balení: 150 ml / 269,- Kč

ANTI-CELLULITE BODY OIL - Tělový olej proti celulitidě a striím

Tělový olej zlepšuje vzhled pokožky. Vylepšená receptura a vyvážená kombinace vysoce účinných přírodních olejů viditelně vyhlazuje celulitidu, zlepšuje vzhled strií a omezuje jejich vznik. Tělový olej zanechává pokožku vyhlazenou, vláčnou a jemnou na dotek. Pravidelná masáž zlepšuje krevní a lymfatický oběh, urychluje odvodnění a oživuje unavenou pokožku.

Aplikujte krouživými pohyby 2x denně. Při pravidelném používání, v kombinaci s masáží, zaznamenáte první viditelné známky zpevnění a remodelace těla do 3 týdnů!

Pro dosažení co nejlepšího efektu doporučujeme používat 8 týdnů a dodržovat zdravý životní styl.

Balení: 100 ml / 199,- Kč

Celková cena soutěžního balíčku: 1 006 Kč

Body Love Program

Žena, která miluje své tělo, miluje i svůj  život. Stránka BODYLOVEPROGRAM poradí ženám, jak ještě lépe poznat sama sebe. Inspiruje, jak s láskou hýčkat nejen své tělo, ale i duši. Prozradí také tipy, jak řešit nedokonalosti postavy.

Produkty v řadě Body Love Program jsou určeny pro efektivní řešení nedokonalostí pokožky, jakými jsou strie a celulitida, a zaměřené na zeštíhlení postavy a zpevnění pokožky.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte 10x balíček proti celulitidě od Dermacol! Nápovědu najdete na www.bodyloveprogram.cz

Soutěž probíhá od 20. dubna do 5. května 2017

Vyhrává 100., 200., 300. atd. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nestůjte tento týden stranou hlavního dění – naopak se snažte využít své schopnosti vést ostatní a být v čele a nebojte se rozhodování v klíčových okamžicích. Ano, je to občas riskantní pozice, která vám může nadělat řadu „nepřátel“. Ale na druhou stranu vám umožní ukázat, co ve vás je, a poznat, kdo z vašeho okolí je připraven krýt vám záda a k... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

12 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
18 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat