Vyhrajte každý den 1 ze 14 bioaktivních kolagenů collalloc

Trápí vás příznaky stárnutí, třepící se vlasy či neustále ulámané nehty? Bojujete s vráskami, problematickou pletí, ekzémy nebo suchou pokožkou? Pak svému tělu dopřejte pořádnou vzpruhu pomocí 100% bioaktivního mořského kolagenu collalloc. Právě ten bude moci každý den po dobu 14 dní vyhrát jedna z našich čtenářek!


Collalloc
je kvalitní, účinný a čistý mořský kolagen bez příměsí a aditiv. Je bioaktivní – to znamená, že se skvěle vstřebává. Díky jeho vlastnostem s ním tělo zachází, jako by si ho vyrobilo samo, a použije jej tam, kde je třeba.

Při užívání collallocu na sobě první účinky poznáte už po několika týdnech. Nejdřív pravděpodobně zaznamenáte, že máte kvalitnější nehty a rychleji rostoucí vlasy, které nabývají na objemu, jsou pružnější a pevnější. Vaše pleť bude hebká, vysoce hydratovaná a vyživovaná, collalloc také začíná potlačovat vrásky, strie a celulitidu. Rychle také ustupují potíže se suchou kůží a s ekzémy. Později dojde ke zmírnění až vymizení bolestí kloubů a připojí se další pozitivní efekty zlepšující činnost vaší pohybové soustavy. Dostatek kolagenu v těle také zrychluje metabolismus, podporuje účinky diet, zlepšuje činnost  kardiovaskulárního systému a posiluje imunitu.

Collalloc je ve formě prášku, který se konzumuje rozpuštěný ve vodě. Nemá žádnou chuť ani barvu. Můžete ho rozpouštět v libovolném studeném nápoji a pít v kteroukoli denní dobu. Užívá se 1 sáček 1x denně. Collalloc není určen jako náhrada pestré stravy a není vhodný pro děti a těhotné ženy.

Výroba collallocu je šetrná k životnímu prostředí a je cruelty free. Přípravek je bezlepkový a raw, nemá žádné vedlejší účinky.

Cena: 599 Kč

Zapojte se do soutěže a vyhrajte každý den jeden ze 14 přípravků collalloc! Výherce vyhlásíme vždy následující den v tomto článku.

Soutěž probíhá od 15. do 28. srpna 2017

Každý den vyhrává 50. správná odpověď. Soutěžící smí každý den přidat jen jednu odpověď.

Seznam výherců:

Lucie Kvasnicová, Tišnov
Danka Vágnerová, Praha - Východ
Julie Žižková, Praha 2
Lucie Müllerová, Nýřany
Katka Skálová, Hranice
Daniela Králová, Vestec
Lubica Krejčí, Beroun
Alice Řehořková, Blansko
Miroslava Štarhová, Šlapanice
Martina Bezděková, Praha 4
Karolína Dvořáčková, Litovel
Jarka Pelikánová, Třebíč
Klára Dyková, Karlovy Vary
Petra Mašková, Přerov

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nejste zrovna pověstní respektováním pravidel za každou cenu. Pokud se nějaké zcela vymyká vašemu přesvědčení, upravíte ho podle sebe. A i když vám to většinou prochází bez nějakých následků, tento týden by vám takový postup &sc... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

211 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
84 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
32 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat