Vyhrajte 3x balíček pro zábavnou výuku angličtiny s Kids&Us

Originální a inteligentní dárky ocení většina z nás. Aby k tomu byly i neokoukané, je však stále složitější. Výukový koncept anglického jazyka prostřednictvím propracované metodiky Kids&Us takové řešení nabízí. Dárky v podobě interaktivních výukových knížek pro děti od jednoho roku dítěte až po patnáctileté, doplněné o mluvící pero.

Talking Pen je pro tyto knižní sbírky ten nejlepší pomocník. Lze s nimi ale pracovat i bez mluvícího pera. To obsahuje skener, mikrofon a reproduktor, které přístroji umožní číst příběhy nahlas, protože knihy jsou vytištěné zvukovou technologií. Kids&Us je také možno navštěvovat prostřednictvím kurzů.

Metoda Kids&Us respektuje spontánní proces učení jazyka a přistupuje k výuce angličtiny, jako by se jednalo o mateřský jazyk dítěte. To si tak prochází stejnými přirozenými fázemi jako při učení mateřštiny, tedy poslechem, porozuměním, mluvením, čtením a psaním. Učí na základě příběhů. Každý kurz má svého hrdinu. Kurzy Kids&Us probíhají po školce nebo škole. Pro tyto výukové kurzy je možné vyzkoušet ukázkovou lekci zdarma. Učební pomůcky jsou vhodné jak pro výuku v kurzu, tak pro domácí učení.

Kurzy Kids&Us jsou děleny podle roku narození dětí. Každá věková skupina má vlastní charakteristickou postavičku, pro ty menší také plyšové hračky. Postavičky slouží jako průvodce kurzem a příběhy, pro lepší zapamatovatelnost a vnitřní motivaci dětí. Děti do 2 let jsou v kurzu s jedním rodičem, od 3 let jsou v hodinách samy.

A také všechny doplňkové knížky jsou odstupňovány podle úrovně dětí, a to jak pro ty nejmenší, tak větší děti. Talking Pen pak mají všechny věkové kategorie. Je to zábavná a praktická pomůcka. Protože i když, jako rodič neovládáme angličtinu perfektně, není se čeho obávat. Mluvící pero nám s výslovností pomůže.

O co soutěžíme

Balíček dárků od Kids & Us obsahuje:

Talking Pen (tzv. "mluvící pero")

Talking Pen je pro knižní sbírky ten nejlepší pomocník. Obsahuje skener, mikrofon a reproduktor, které přístroji umožní číst příběhy nahlas, protože knihy jsou vytištěné zvukovou technologií. Talking Pen má 4GB paměť, a tak v něm lze mít velké množství knížek a záznamů, pořízených jeho uživateli. Protože Talking Pen musí číst příběhy v cizím jazyce, má vysokou kvalitu zvuku. Ne všichni rodiče mají dostatečně vysokou úroveň angličtiny, aby mohli číst příběhy s dobrou výslovností, správnou dikcí a příslušnou intonací.

Talking Pen zajistí, že se děti budou setkávat s bezchybnou angličtinou, díky které bude čtení příběhů zábavný a odpočinkový zážitek pro děti i celou rodinu. Je ideální pro rodiče, kteří chtějí, aby se jejich děti setkávaly s angličtinou prostřednictvím vyprávění příběhů. Talking Pen lze použít se sluchátky i bez nich. Nabíjí se prostřednictvím propojení s počítačem maximálně po dobu 1,5 hodiny.

Cena: 2 205 Kč

Knížka Gina Ginger and the Christmas Fairy (5–7 let)

Jsou už téměř Vánoce a Gina je trochu netrpělivá a už už chce pověsit svoji vánoční ponožku. Týden před Štědrým dnem Ginina vánoční víla Gině prozradí, že čas nejvíc letí, když se člověk dobře baví. A tak během následujících dní, které zbývají do Vánoc, Gina a vánoční víla objevují všechny možné zábavné věci, které mohou dělat, aby se připravily na ten velký den.

S Ginou Ginger a vánoční vílou se děti seznámí se slovní zásobou spojenou s Vánocemi a přípravou na svátky. Děti budou moci i přejíždět svým Talking Pen nad různými částmi stránky a nacházet nové fráze, které je budou bavit.

Cena: 400 Kč

Voucher na ukázkovou hodinu angličtiny v Kids & Us

Metoda Kids&Us respektuje spontánní proces učení jazyka a přistupuje k výuce angličtiny, jako by se jednalo o mateřský jazyk dítěte. To si tak prochází stejnými přirozenými fázemi jako při učení mateřštiny, tedy poslechem, porozuměním, mluvením, čtením a psaním. Učí na základě příběhů. Každý kurz má svého hrdinu. Kurzy Kids&Us probíhají po školce nebo škole.

Cena: 200 Kč

Zapojte se do soutěže a vyhrajte 3x balíček pomůcek pro výuku angličtiny od Kids & Us!

Soutěž probíhá od 6. do 26. října 2017

Vyhrává 100., 200. a 300. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nejste zrovna pověstní respektováním pravidel za každou cenu. Pokud se nějaké zcela vymyká vašemu přesvědčení, upravíte ho podle sebe. A i když vám to většinou prochází bez nějakých následků, tento týden by vám takový postup &sc... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

211 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
84 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
32 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat