Vyhrajte 3x knihu Třetí rodič: praktický průvodce nevlastním rodičovstvím

Kniha Třetí rodič autorky Kamily Petrovské, iniciátorky a kreativní ředitelky stejnojmenné platformy, vznikla na základě osobních zkušeností i sdílených potřeb lidí se stejným osudem. Jsou čerstvě zamilovaní, potřebují najít správný vztah k bývalým partnerům i nevlastním dětem. Vyhrajte jednu ze tří těchto knih!

„Ve spoustě situací v životě třetího rodiče jde o kompromis, toleranci a shovívavost. Věřím, že tahle knížka pomůže třetím rodičům najít odpověď na otázky, na které se doteď neměli koho zeptat. A že se díky ní třeba rozplyne jejich občasný pocit, že jsou doma úplně poslední v potravním řetězci.“ Těmito slovy popisuje novou knihu Kamily Petrovské herečka, zpěvačka a třetí rodič Barbora Poláková.

Je určena všem, kteří žijí v komponované, tzv. patchworkové rodině. Osobní zkušenosti autorky, ale také dalších nevlastních rodičů přinášejí nespočet rad a tipů pro každodenní situace, kterým se někdy těžko čelí. Nejedná se o odosobněné psychologicko-pedagogické poučky – veškerý odborný základ je přizpůsoben na míru třetím rodičům. „Nejen oni, ale také jejich partneři v knize najdou důležité informace, podporu a povzbuzení,“ věří Kamila Petrovská, kulturoložka a koučka.

„Kamila Petrovská otevřela a popsala téma, které se v naší zemi týká statisíců rodin. Poskytuje otevřený a velmi upřímný pohled na problematiku třetích rodičů i tzv. bonusových dětí. Vyvrací mýty, dává cenné a praktické rady do každodenního života. Mnoha lidem, kteří se v situaci třetího rodiče ocitnou, tak umožní vyvarovat se řady chyb, nastavit správná očekávání a nabídne možnosti řešení. Osobně bych takovou knihu před dvanácti lety, kdy se ze mne stal třetí rodič, velmi uvítala!“ doplňuje Jana Havrdová, moderátorka pořadu Sama doma.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.tretirodic.cz/kniha

Cena: v tištěné verzi za 390 Kč, jako e-book za 330 Kč

Zapojte se do soutěže a vyhrajte 3x knihu Třetí rodič!

Soutěž probíhá od 12. do 22. července 2018

Vyhrává 5., 500. a 1000. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Probíhá vyhodnocení soutěže

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden pro Berany přináší příležitosti, které vás mohou posunout v pracovní i osobní oblasti. Váš entuziasmus a aktivní přístup vám pomohou překonat překážky, které se mohou objevit.Týden začíná romanticky a m... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat