Vyhrajte jeden ze 3 balíčků konzerv Brit Care a Brit Fish Dreams pro svoje kočičí miláčky

Zasoutěžte si s námi o jeden balíček konzerv Brit a dopřejte svým kočičkám skvělý gastronomický zážitek v podobě masových konzerviček Brit Care a Brit Fish Dreams! Přejeme hodně štěstí! Současně probíhá i testování. Budou se názory testerek shodovat se zkušenostmi výherců? Jdeme na to! :)

Rozmanitý kočičí jídelníček je základem pro potěšení náročných kočičích jazýčků. Není tajemstvím, že kočky milují jemnou konzistenci své stravy, vybírají podle chutě a vůně. Proto Brit připravil šest nových chuťově vybalancovaných delikátních receptur v podobě masových konzerviček Brit Care. Kočičí sny pak doslova splnil s dalšími 6 výrobky z řady Brit Fish Dreams

Zdravý výběr chutí

Masové konzervičky opravdu potěší snad každu kočku a každá si z nabízené řady určitě nějakou příchuť vybere. A že je z čeho vybírat! Brit Care nabízí kuřecí, hovězí a krůtí kousky kvalitního masa, které kombinuje např. s olivami, rýží a šunkou. Tuňáka pak Brit naservíroval jako filety nebo k němu přidal krevety, kuřecí a mléko. No není tohle splněný gastronomický kočičí sen? S dalšími výrobky z řady Fish Dreams určitě ano! V této produktové řadě se myslelo především na ryby, s tuňákem v hlavní roli. Ten je v konzervách kombinovaný s  lososem, pstruhem, kalamáry a mrkví. Nechybí makrela s mořskou řasou a kuřecí s krevetami.

To správné složení

Konzervy neobsahují soju ani přidaný cukru. Rovněž v nich nenaleznete lepek, barviva, nežádoucí konzervanty nebo geneticky modifikované organismy. Nic z toho do žaludku vašeho kočičího přítele nepatří a Brit to moc dobře ví. K chuťovému zážitku si přičtěte hypoalergenní složení, díky kterému si tyhle konzervičky oblíbí i kočičí parťáci s citlivým zažíváním. K dostání jsou také receptury pro sterilizované kočky a koťátka, které o gurmánský zážitek nesmí být ochuzeny. 

Masové konzervičky jsou vhodné jako doplňkové krmivo pro zvýšení rozmanitosti stravy. Pomáhají hydratovat organismus koček a pro svou vysokou chutnost se stanou oblíbenou dobrotou i pro extrémně vybíravé mazlíčky. Nová řada konzerviček pro kočky Brit Care se zaměřuje na neodolatelné aroma, vynikající chuť a ty nejkvalitnější ingredience. Tak pojďte soutěžit!

Cena balíčku: 342,- Kč (ks od 25,- Kč)

Balíček obsahuje - 6 ks konzerv všech příchutí Brit Care a 6 ks konzerv všech příchutí Brit Fish Dreams.

Správnou odpověď na soutěžní otázku i další informace o přípravku najdete ZDE.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden ze tří balíčků Brit Care a Brit Fish Dreams!

Vyhrává každá 15., 80 a 180. odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nestůjte tento týden stranou hlavního dění – naopak se snažte využít své schopnosti vést ostatní a být v čele a nebojte se rozhodování v klíčových okamžicích. Ano, je to občas riskantní pozice, která vám může nadělat řadu „nepřátel“. Ale na druhou stranu vám umožní ukázat, co ve vás je, a poznat, kdo z vašeho okolí je připraven krýt vám záda a k... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

49 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:41
35 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:55
12 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat