Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Vyhrajte jeden ze 3 balíčků konzerv Brit Care a Brit Fish Dreams pro svoje kočičí miláčky

Zasoutěžte si s námi o jeden balíček konzerv Brit a dopřejte svým kočičkám skvělý gastronomický zážitek v podobě masových konzerviček Brit Care a Brit Fish Dreams! Přejeme hodně štěstí! Současně probíhá i testování. Budou se názory testerek shodovat se zkušenostmi výherců? Jdeme na to! :)

Rozmanitý kočičí jídelníček je základem pro potěšení náročných kočičích jazýčků. Není tajemstvím, že kočky milují jemnou konzistenci své stravy, vybírají podle chutě a vůně. Proto Brit připravil šest nových chuťově vybalancovaných delikátních receptur v podobě masových konzerviček Brit Care. Kočičí sny pak doslova splnil s dalšími 6 výrobky z řady Brit Fish Dreams

Zdravý výběr chutí

Masové konzervičky opravdu potěší snad každu kočku a každá si z nabízené řady určitě nějakou příchuť vybere. A že je z čeho vybírat! Brit Care nabízí kuřecí, hovězí a krůtí kousky kvalitního masa, které kombinuje např. s olivami, rýží a šunkou. Tuňáka pak Brit naservíroval jako filety nebo k němu přidal krevety, kuřecí a mléko. No není tohle splněný gastronomický kočičí sen? S dalšími výrobky z řady Fish Dreams určitě ano! V této produktové řadě se myslelo především na ryby, s tuňákem v hlavní roli. Ten je v konzervách kombinovaný s  lososem, pstruhem, kalamáry a mrkví. Nechybí makrela s mořskou řasou a kuřecí s krevetami.

To správné složení

Konzervy neobsahují soju ani přidaný cukru. Rovněž v nich nenaleznete lepek, barviva, nežádoucí konzervanty nebo geneticky modifikované organismy. Nic z toho do žaludku vašeho kočičího přítele nepatří a Brit to moc dobře ví. K chuťovému zážitku si přičtěte hypoalergenní složení, díky kterému si tyhle konzervičky oblíbí i kočičí parťáci s citlivým zažíváním. K dostání jsou také receptury pro sterilizované kočky a koťátka, které o gurmánský zážitek nesmí být ochuzeny. 

Masové konzervičky jsou vhodné jako doplňkové krmivo pro zvýšení rozmanitosti stravy. Pomáhají hydratovat organismus koček a pro svou vysokou chutnost se stanou oblíbenou dobrotou i pro extrémně vybíravé mazlíčky. Nová řada konzerviček pro kočky Brit Care se zaměřuje na neodolatelné aroma, vynikající chuť a ty nejkvalitnější ingredience. Tak pojďte soutěžit!

Cena balíčku: 342,- Kč (ks od 25,- Kč)

Balíček obsahuje - 6 ks konzerv všech příchutí Brit Care a 6 ks konzerv všech příchutí Brit Fish Dreams.

Správnou odpověď na soutěžní otázku i další informace o přípravku najdete ZDE.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden ze tří balíčků Brit Care a Brit Fish Dreams!

Vyhrává každá 15., 80 a 180. odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

TESTOVÁNÍ: Vatové výrobky od Lintea

 Hráškový  krém  s mozzarellou

Hráškový krém s mozzarellou

0 hlasů
50min 175 kJ 130 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Smažené kalamáry

13 hlasů
35min 986kJ 125 Kč

Pro milovníky mořských plodů.

Polévka s klíčky

18 hlasů
20min 176kJ 50 Kč

Rychlý vývar s klíčky mungo.

Poradny

Mohu požádat o výjimku kvůli výplatě dávek v poukázkách

Dobrý den,pokud během posledního roku pobíráte příspěvěk na živobytí déle než 6 měsíců, úřad prác... Více

Musím doložit příjmy přítele bez trvalého bydliště?

Dobrý den,samotná změna bytu nemusí být problém, záleží samozřejmě na tom, jak se oproti původním... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více