Vyhrajte jeden z 5 balíčků kosmetických výrobků od Lintea

Zasoutěžte si s námi o jeden z 5 balíčků kosmetických výrobků od Lintea a dopřejte si tak každodenní péči pod taktovkou 100% bavlny. Soutěžíme o balíček vatových polštářků a vatových tyčinek. Přejeme hodně štěstí! Současně probíhá i testování. Budou se názory vybraných testerek shodovat se zkušenostmi výherců? Soutěž právě začíná! :)

"Péče o pleť a tělo patří k našim každodenním činnostem, proto je pro nás kvalita našich vatových produktů velice důležitá. Naše výrobky zjednodušují a zpříjemňují běžný život a jsou jeho neodmyslitelnou součástí. Kvalita je pravidelně kontrolována, abychom Vám mohli zajistit tu maximální péči. Položky jsou vyráběny s ohledem na vaše bezpečí. Proto je také materiál, který se při výrobě používá, ze stoprocentní bavlny," popisuje kvalitu výrobků společnost Linteo.

Odličovací vatové tampony či polštářky Linteo a Linteo Premium 

Abyste dosáhli kvalitního odlíčení vaší pleti, je zapotřebí používat i kvalitní odličovací polštářky. Společnot Linteo nabízí několik variant těchto produktů, které jsou vyrobeny ze stoprocentní přírodní bavlny, která poskytuje maximální pevnost, savost a jemnost. Odličovací polštářky Linteo jsou nabízeny ve dvou velikostech balení po 100 a 120 kusech. 

Vatové tyčinky Linteo 

Vatové tyčinky jsou vhodné pro každodenní hygienu. Stoprocentní bavlna a pevný návin zaručují bezpečný způsob používání. Nyní navíc s papírovým středem z recyklovaného papíru, který je přívětivější pro životní prostředí. Vatové tyčinky Linteo jsou nabízeny v boxu po 100 a 200 ks.

Veškeré prudukty od značky Linteo můžete také zakoupit z pohodlí vašeho domova, přes oblíbené nákupní portály Košík.cz a Rohlík.cz.

Cena balíčku: 200,- Kč

Balíček obsahuje - vatové polštářky 100 ks a 120 ks, vatové tyčinky 100 ks a 200 ks, vatové polštářky premium 80 ks

Správnou odpověď na soutěžní otázku i další informace o přípravku najdete ZDE.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden z 5 balíčků kosmetických výrobků od Lintea!

Vyhrává každá 15., 45., 85., 110. a 175. odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

94 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat