Soutěž o plundrové špičky pro všechny mlsné jazýčky

Svačinka, která je vždy po ruce, báječně chutná, vyniká praktickým balením a navíc obsahuje ideální poměr jemného pečiva a dvojité náplně! Zasoutěžte si s námi o 10 balíčků plundrových špiček od Penamu! Jsou skvělým snackem, jež oceníte kdykoli a kdekoli. Možná se o něj ani nebudete chtít dělit! Soutěž právě začíná.

Podzim jednoznačně symbolizují voňavá jablíčka, švestky, hrušky, vlašské nebo lískové oříšky. Domovem se tak line vůně závinů, žemlovek, moštů, povidel, koláčů i tolik oblíbených pečených čajů, které v zimě zahřejí zkřehlé tělo. Ovocné nebo oříškové náplně coby dary přírody chladnějších měsíců roku se přitom přidávají hlavně do plundrového těsta.

Radost i starost našich babiček

O plundrovém těstu se říká, že se k nám dostalo až po revoluci či po vstupu do Evropské unie. Ve starých kuchařkách se popisuje jako těsto překládané, jehož přípravě se mnohé šikovné ručičky v minulosti vyhýbaly. Důvodem byla vyšší cena, ale hlavně pracnost, která některé pekaře a pekařky možná děsí dodnes. Patříte mezi ně? Na plundrové těsto nemáte odvahu nebo čas? Ale to přece vůbec nevadí! Nové špičky od Penamu s perfektně vyladěnou krémovou a ovocnou náplní jsou přesně tím, po čem sáhnout, když vyrážíte na procházku, do práce, s dětmi na hřiště nebo na ozdravnou túru do hor. Díky praktickému 100g balení je můžete mít vždy po ruce. Tohle jemné plundrové pečivo obsahuje dva druhy náplní. Nadýchanou krémovou a svěží ovocnou.

Porce šťavnatosti i máslové jemnosti

Vybrat si tak můžete z klasického jablka s populárním rakytníkem. Neodolatelná je i kombinace krémové náplně se svěží malinou. Obě varianty se mohou pochlubit ideálním poměrem jemného pečiva a 32 % náplně. A právě o ně se bude soutěžit. Ve hře je 10 balíčků po čtyřech kusech špiček – od každé příchutě 2 kusy.

Cena balíčku: od 67,- Kč

Balíček obsahuje - 2ks plundrové špičky s náplní jablko - rakytník a 2ks plundrové špičky s malinovou náplní. 

Správnou odpověď na soutěžní otázku i další informace o produktu najdete ZDE.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden z 10 balíčků plundrových špiček od Penamu!

Soutěž probíhá od 22. října do 1. listopadu 2020.

Vyhrává každá 20. odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden budete mít pocit, že musíte ve svém okolí něco změnit, abyste se zase cítili sami sebou. I kdyby to měla být úplná maličkost, nebudete mít klid, dokud se k této změně neodhodláte. Nenechte se odradit nepochopením svých nejbližš&ia... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat