Vyhrajte s Dedolesem balíček veselého spodního prádla a ponožek

Mít a šířit dobrou náladu je v dnešní době plné stresu a strachu o budoucnost nutným posláním. Zrovna vám moc do zpěvu není? Projasněte každý svůj všední den veselými kousky oblečení s hravým designem, který vyjádří to rozverné „já“ ukryté tam uvnitř. Nebo se snad nechcete cítit skvěle a pohodlně? Soutěžíme o jeden ze tří balíčků boxerek, kalhotek a ponožek, který bude obsahovat mix vzorů pro něj a pro ni :) Tak hodně štěstí!

Venku už je chladno. Přichází čas horkých nápojů a hřejivého oblečení od ponožek po spodní prádlo. Ale co správný výběr? Neřiďte se předsudky, dost se změnilo! Ostatně, posuďte sami. Spodní prádlo má bohatou historii. Pro to úplně první byly domovinou nevěstince a rozhodně se nedá říct, že by se jednalo o nějaké kreativní a nápadité kousky. 16. století dominovaly korzety, kalhotky si na svoji éru musely počkat o něco déle. Tedy skoro celou věčnost.

Něco pod sukní? Díky, nechci!

Ještě v 18. století ženy kalhotky odmítaly. Jak šel čas, začalo vítězit pohodlí a hlavně praktičnost. 80. léta 20. století pak v této oblasti představovala průlom. Do podprsenek, kalhotek i pánských trenek se přirozeně dostalo víc kvalitních materiálů i barev, nicméně s maximální rozverností, hravostí, energií a nespoutaností se představila až společnost Dedoles, která aktuálně působí ve 20 zemích Evropy. V čem se její oblečení liší od ostatních?  Především respektuje přírodu a lidi. A nejen to.

Bavlnu snáší každý druh pleti

Díky kvalitní 100 % bavlně je nesmírně pohodlné, měkké a prodyšné. Příjemný materiál nedráždí ani citlivou pokožku, takže se dobře nosí. Všechno spodní prádlo je totiž vyrobeno z kvalitní bavlny splňující normy OEKO-TEX® a podmínky BCI, proto se v něm budete cítit skutečně jako v bavlnce. Navíc jejich výroba probíhá ve znamení Sweat Shop Free. Navrhují ho veselí slovenští designéři a prostřednictvím internetového obchodu se prodává momentálně v 19 zemích Evropy.

„Designy, které tvoříme se snažíme dělat tak, aby odráželi aktuální životní styl, reagujeme na věci, které mají lidi rádi. Nasloucháme lidem, a proto přinášíme vzory, kterými chtějí vyjádřit sami sebe. Našimi veselými výrobky chceme lidem zlepšit náladu,“ vysvětluje Kristína Sekerová, kreativní ředitelka Dedoles.   

Navíc zde neexistují žádná pravidla v nošení. Populární veselé ponožky, které nemají pár, každý den dobývají lidská srdce a jsou zdrojem dobré nálady, a to nejen pro pestré barvy, ale i nevšední tematiku potisku. Jste vy, nebo někdo z vašich blízkých, milovníkem zvířat?

Hravá péče pro nohy i klín

Pak si jistě zamilujete vzor jezevčíka, který se popisuje jako bystrý, svéhlavý, ostražitý pes, který se bez správné výchovy stává pánem domu, prosazujícím si své nároky. Patříte spíš k milovníkům koček? Pak jistě víte, že je to srdce obklopené kožešinou. Kočce se nedá odepřít proslulá hravost a nezávislost, stejně daný je i dobrý pocit z oblečení, které je plné kočičí vznešenosti. Radost a zpestření všedních dnů však také přináší vzor neonových teček, jež mají jednu obrovskou výhodu. Úsměv na tváři vykouzlí naprosto každému, bez ohledu na věk nebo pohlaví.

Zúčastněně se naší soutěže a buďte další, koho tohle veselé prádlo svým optimismem a materiálem pohltí! Soutěžíme o 3 balíčky pro něho a pro ni. Každý z nich obsahuje 1 x pánské boxerky + 2 x kalhotky + 4 páry ponožek (v kombinaci vzorů jezevčík, kočky a neonové tečky). 

Cena balíčku: cca 1000,- Kč

Balíček obsahuje - 1 x pánské boxerky + 2 x kalhotky + 4 páry ponožek.

Správnou odpověď na soutěžní otázku i další informace o produktu najdete ZDE.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden ze 3 balíčků spodního prádla pro něj a pro ni od Dedoles!

Soutěž probíhá od 26. října do 5. listopadu 2020.

Vyhrává každá 10., 50. a 110. odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nejste zrovna pověstní respektováním pravidel za každou cenu. Pokud se nějaké zcela vymyká vašemu přesvědčení, upravíte ho podle sebe. A i když vám to většinou prochází bez nějakých následků, tento týden by vám takový postup &sc... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
8 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat