Vyhrajte pomocníky značky Meliconi, které z praní udělají zábavu a ještě si u toho poslechnete hudbu

Praní prádla zrovna nepatří mezi vaše oblíbené disciplíny? Dá se to změnit. Zkusíte štěstí v naší soutěži, ve které můžete získat 1x balíček, který obsahuje speciální ochranné sáčky do pračky, vonné ubrousky do sušičky i míčky pro extra nadýchané oblečení? Jako bonus dostanete bezdrátová sluchátka! Kdo bude u praní prádla tančit do rytmu?

Zaprané prádlo? Vybledlé barvy? Chybějící vůně i nadýchanost, která vás připravuje o nervy? Tak tomu je, vážení, konec! Vyhlašujeme soutěž o výrobky prestižní italské společnosti MELICONI. A ty budou o vaše oblečení s láskou pečovat! Ovšem i vy si přijdete na své... Právě jsme nachystali balíček pro jednoho výherce, jehož hodnota je 1399 Kč. Neusněte na vavřínech a pojďte si zasoutěžit o tyhle skvělé produkty!

MELICONI pytlík do pračky určený pro boty

Máte z praní bot tak trochu „vítr“, protože se vždycky bojíte výsledku? Tak to pro vás bude MELICONI pytlík 656151 vítaným spojencem. Je speciálně vyvinutý pro maximálně šetrné praní a sušení obuvi. Disponuje dvojitou prodyšnou síťovinou, díky níž se v bubnu nezachytává. Navíc je snadno uzavíratelný, protože má šikovný zip. Jeho rozměr je 20 x 40 cm, takže do něj pohodlně uložíte každý pár, jenž potřebujete zbavit nečistot. Co dalšího je ve hře?

MELICONI pytlík do pračky pro jemné prádlo

Jemné prádlo, jako je například to spodní, potřebuje také jemné zacházení. Stejně jako třeba dětské hračky. S tím vám pomůže zase MELICONI pytlík 656150. I on je vytvořen z dvojité prodyšné síťoviny, kterou jednoduše otevřete a uzavřete zipem. Vše, co do něj s důvěrou vložíte, bude chráněno před vyblednutím, potrháním i jiným poškozením. A protože v případě výhry obdržíte rovnou dva kusy v jednom balení, můžete je využít k rozdělení různých druhů tkanin.

MELICONI míčky do sušičky

Tak tahle „míčová hra“ nadchne všechny majitele sušičky. Jakmile balonek uložíte k prádlu, jeho precizně zpracovaný povrch oblečení načechrá a změkčí, a to i bez použití přídavných chemikálií. Kulatý šikula ke všemu zajistí efektivnější přenášení tepla, čímž se proces sušení může zkrátit až o 25 procent – tím se sníží i spotřeba elektrické energie. Že vám jeden asi nestačí? Chápeme, i když se dá tento míček bez ztráty kvality použít opakovaně, získáte hned dva – modrý a růžový.

MELICONI vonné ubrousky do sušičky

Chcete mít prádlo tak provoněné, že je na něj snad škoda stříkat parfém? Pro vonné MELICONI ubrousky do sušičky 656152 to není žádný problém. Stačí je vložit do bubnu, aby jejich příjemné aroma bílého pižma Muschio Bianco proniklo do každé nitky a zaručilo dlouhotrvající svěžest a čistotu. V balení naleznete 24 kusů té nejlepší kvality, které k vám doputují až ze slunné Itálie. A co si k takovému sušícímu orchestru pustit nějakou hudbu? Posledním výherním produktem jsou parádní sluchátka!

MELICONI sluchátka MySound Speak RIGHT

Řekněte ano kvalitnímu poslechu, elegantnímu designu a dvanáctihodinové výdrži baterie. Řekněte ano komfortu, který vám jednou provždy vyřeší problém zamotaných sluchátek! Společnost MELICONI věnuje ta bezdrátová, která si vaše uši zamilují. Jejich samozřejmostí je integrovaný mikrofon i tlačítka pro příjem hovorů, regulace hlasitosti a pohodlné přepínání skladeb. Disponují také nastavitelným hlavovým mostem i polstrovanými náušníky. O ten nejčistší zvuk při poslechu hudby nebo telefonování se postará moderní technologie Bluetooth 5.0 se stabilní přenosovou rychlostí, skvělým dosahem i rychlou konektivitou. Tato sluchátka jsou nejen neuvěřitelně pohodlná, ale i kompaktní, neboť se v případě potřeby dají složit. Díky tomu je budete mít vždy u sebe, ať už doma nebo na cestách. Stačí je nabít pomocí USB kabelu a užít si všechny jejich výhody!

Cena balíčku: 1399 Kč

Balíček obsahuje: speciální ochranné sáčky do pračky (1 ks pro praní a sušení obuvi, 2ks pro praní jemného prádla), vonné ubrousky do sušičky, míčky pro extra nadýchané oblečení a bezdrátová sluhchátka.

Správnou odpověď na soutěžní otázku i další informace o produktu najdete ZDE.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden balíček produktů od společnosti Meliconi!

Soutěž probíhá od 15. do 25. prosince 2020.

Vyhrává 150. odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

28 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
28 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
139 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat