Sladká soutěž o buchty společnosti Odkolek, které potěší všechny vaše smysly

Že kupované pečivo nikdy není jako to domácí? Až ochutnáte tvarohové, makové a švestkové buchty značky Odkolek, změníte názor. Zkusíte jeden z pěti balíčků vyhrát? Přejeme hodně štěstí!

Dali byste si buchty, ale na jejich pečení nemáte čas, náladu nebo potřebné ingredience? Pojďte si o ně zasoutěžit. Ve hře jsou takové, které pro vás s láskou připravili pekaři společnosti Odkolek. Ta patří k těm nejobdivovanějším už od roku 1850! Jaká překvapení ukrývá výherní balíček, který můžete získat?

Tvarohové buchty splní všechna očekávání

Vláčné a jemné těsto, klasický rustikální vzhled i bezmála padesátiprocentní podíl tvarové náplně. To jsou buchty Odkolek, které nadchly i pořadatele letošního ročníku soutěže zvané Dětská chuťovka. A že vypadají přesně jako od babičky? No samozřejmě, jak jinak. Společnost Odkolek vychází z tradičních receptur i odkazu nejlepších českých pekařů, což z jejích výrobků dělá skutečné skvosty tohoto voňavého řemesla. Nezní tohle jako něco, co by si vaše chuťové buňky neměly nechat ujít? Sluší se zmínit, že v jednom balení jsou tvarohové buchty hned čtyři. Ona totiž jedna nikdy nestačí!

Makové buchty mají i přidanou hodnotu

A nestačí ani jedna maková. Protože máku není nikdy dost, prestižní značka Odkolek ho „zapekla“ do nadýchaných buchet z pšeničné sladové mouky. Kromě máku, z nich načerpáte také vlákninu a proteiny. Ovšem ani další produkt, který na vás v případě výhry čeká, rozhodně není obyčejný.

Švestkové buchty jako sladká tečka

Pokud si potrpíte na pečivo s ovocnou náplní, z buchet od „Odkolků“ zklamaní určitě nebudete. Podíl náplně činí 45 procent, přičemž plody k její přípravě byly vybrány s tou největší pečlivostí a podle nejpřísnějších kritérií. I tento pekárenský klenot nadchne svým vzhledem i chutí. Z každého sousta na vás dýchne kousek hluboko zakořeněných tradic, úcta k předkům a možná i vidina sladké budoucnosti. Tak už zbývá jen postavit na kávu a užít si to do posledního drobečku…

Cena balíčku: cca 112 Kč

Balíček obsahuje: 1ks tvarohové buchty, 1ks švestkové buchty a 1ks makové buchty.

Správnou odpověď na soutěžní otázku i další informace o produktu najdete ZDE.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden balíček buchet od společnosti Odkolek!

Soutěž probíhá od 25. prosince do 3. ledna 2020.

Vyhrává každá 15. odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Zdravě se Sabčou

Všechna videa
08:51

Cvičení na problémové partie - zadek a břicho

Cvičení na problémové partie - zadek a břicho
09:24

Zádové svaly a svaly paží

Zádové svaly a svaly paží
20:12

Cvičení na kulatý zadek

Cvičení na kulatý zadek

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

28 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
28 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
139 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat