Sladká soutěž o buchty společnosti Odkolek, které potěší všechny vaše smysly

Že kupované pečivo nikdy není jako to domácí? Až ochutnáte tvarohové, makové a švestkové buchty značky Odkolek, změníte názor. Zkusíte jeden z pěti balíčků vyhrát? Přejeme hodně štěstí!

Dali byste si buchty, ale na jejich pečení nemáte čas, náladu nebo potřebné ingredience? Pojďte si o ně zasoutěžit. Ve hře jsou takové, které pro vás s láskou připravili pekaři společnosti Odkolek. Ta patří k těm nejobdivovanějším už od roku 1850! Jaká překvapení ukrývá výherní balíček, který můžete získat?

Tvarohové buchty splní všechna očekávání

Vláčné a jemné těsto, klasický rustikální vzhled i bezmála padesátiprocentní podíl tvarové náplně. To jsou buchty Odkolek, které nadchly i pořadatele letošního ročníku soutěže zvané Dětská chuťovka. A že vypadají přesně jako od babičky? No samozřejmě, jak jinak. Společnost Odkolek vychází z tradičních receptur i odkazu nejlepších českých pekařů, což z jejích výrobků dělá skutečné skvosty tohoto voňavého řemesla. Nezní tohle jako něco, co by si vaše chuťové buňky neměly nechat ujít? Sluší se zmínit, že v jednom balení jsou tvarohové buchty hned čtyři. Ona totiž jedna nikdy nestačí!

Makové buchty mají i přidanou hodnotu

A nestačí ani jedna maková. Protože máku není nikdy dost, prestižní značka Odkolek ho „zapekla“ do nadýchaných buchet z pšeničné sladové mouky. Kromě máku, z nich načerpáte také vlákninu a proteiny. Ovšem ani další produkt, který na vás v případě výhry čeká, rozhodně není obyčejný.

Švestkové buchty jako sladká tečka

Pokud si potrpíte na pečivo s ovocnou náplní, z buchet od „Odkolků“ zklamaní určitě nebudete. Podíl náplně činí 45 procent, přičemž plody k její přípravě byly vybrány s tou největší pečlivostí a podle nejpřísnějších kritérií. I tento pekárenský klenot nadchne svým vzhledem i chutí. Z každého sousta na vás dýchne kousek hluboko zakořeněných tradic, úcta k předkům a možná i vidina sladké budoucnosti. Tak už zbývá jen postavit na kávu a užít si to do posledního drobečku…

Cena balíčku: cca 112 Kč

Balíček obsahuje: 1ks tvarohové buchty, 1ks švestkové buchty a 1ks makové buchty.

Správnou odpověď na soutěžní otázku i další informace o produktu najdete ZDE.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden balíček buchet od společnosti Odkolek!

Soutěž probíhá od 25. prosince do 3. ledna 2020.

Vyhrává každá 15. odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nemůžete se dočkat slíbeného překvapení? V tomto případě platí, že trpělivost růže přináší. Snažte se proto zachovat chladnou hlavu. Šťouráním byste se mohli zbytečně připravit o zážitek! Raději se proto soustřeďte na povinnosti. Nebojte, dočkáte se! Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

131 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:42
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
6 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat