Soutěž o 5 luxusních tělových balzámů Onclé s kmenovými buňkami

Vrásky, strie, jizvy, celulitida nebo chybějící hydratace? Na tyto obtíže je tělový balzám Onclé s obsahem kmenových buněk přímo ideální. Testerky, pozor! Soutěž o tento omlazující a regenerační produkt startuje v tuto chvíli. Budete mezi pěti výherkyněmi i vy?

O pokožku by se mělo pečovat v každém věku, a to bez ohledu na okolnosti i roční období. Vždyť faktorů, které vyzývají její kvalitu na souboj, existuje tolik! Kromě UV slunečních paprsků jí ubližuje i nedostatek spánku, špatný pitný režim, stres, nevyvážený jídelníček a příliš horké koupele, které ji vysušují. Na jejím stavu se projeví i hormonální změny, těhotenství, váhové výkyvy, a dokonce i nevhodná poloha spánku. Jak pleti poskytnout všechno, co ke zdraví potřebuje? Řešením může být balzám Onclé. Právě startuje soutěž, v níž ho hned pět testerek může vyhrát!

Co kapka, to krok ke kráse

Balzám Onclé je vhodný na tělo i obličej, čímž poskytuje komplexní a cíleně působící péči. Má klinicky ověřené účinky a samozřejmostí je i dermatologické testování. Jeho triumfem, tajemstvím a předností je hloubková výživa a hydratace. Díky tomu ošetřuje, zpevňuje, chrání a obnovuje vnitřní strukturu pokožky i při striích a jizvách. Rovněž reguluje celulitidu, což je vítané nejen před příchodem plavkové sezony. Nanejvýše vhodný je i pro stárnoucí, citlivou a dehydratovanou pleť, kterou pomáhá regenerovat. Rozmazlujte sebe i svou kůži jeho jedinečným složením, které bude vzdorovat kalendáři i nepříznivým vnějším vlivům!

Omlazující elixír? Kmenové buňky!

Tělový balzám Onclé je v mnoha směrech unikátní. Obsahuje totiž extrakt z rostlinných kmenových buněk AKOSKY® APIUM iextrakt z meristematických kmenových buněk celeru. Tím aktivuje tvorbu nového kolagenu, čímž nejenže prokazatelně omlazuje, ale předchází i destruktivním změnám kůže. Bohatý je i na vzácné přírodní oleje, jmenovitě bio šípkový, mandlový, meruňkový, broskvový a bavlníkový. Jejich prostřednictvím poskytuje prospěšné kyseliny, jako je linolová, olejová a palmitová.

Snadná aplikace a hydratace ve 3D

V luxusním balzámu Onclé nechybějí ani vitaminy A, E, F a další přírodní antioxidanty, jež příznivě působí na elasticitu a pružnost pokožky i v hlubších vrstvách. Tento produkt není ochuzen ani o 3D kyselinu hyaluronovou, která na sebe váže až tisícinásobek vody, proto má dlouhodobé hydratační vlastnosti. Zmíněný přípravek je bez geneticky modifikovaných organismů (GMO), dobře se nanáší a nezanechává mastný film. Stačí ho nanést dvakrát denně po dobu minimálně dvou měsíců. Konečná doba užívání je však individuální a výsledky se mohou lišit. Co říkáte, zkusíte ho na vlastní kůži? Můžete. Soutěž, v níž ho můžete získat, startuje právě teď!

Cena: 449 Kč

Správnou odpověď na soutěžní otázku i další informace o produktu najdete ZDE.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden z pěti produktů - luxusní tělový balzám Onclé s kmenovými buňkami!

Soutěž probíhá od 24.5. do 3.6.2021.

Vyhrává 10., 50., 75., 110. a 150. odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nebývalý projev důvěry vás v týdnu velmi potěší. Moc dobře si totiž uvědomujete, že důvěra není samozřejmá. Navíc jde o velice křehkou záležitost. Vy však umíte lidem naslouchat a podrazáctví je vám cizí. Díky tomu vám os... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

47 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
16 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
124 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat