Soutěž o 5 luxusních tělových balzámů Onclé s kmenovými buňkami

Vrásky, strie, jizvy, celulitida nebo chybějící hydratace? Na tyto obtíže je tělový balzám Onclé s obsahem kmenových buněk přímo ideální. Testerky, pozor! Soutěž o tento omlazující a regenerační produkt startuje v tuto chvíli. Budete mezi pěti výherkyněmi i vy?

O pokožku by se mělo pečovat v každém věku, a to bez ohledu na okolnosti i roční období. Vždyť faktorů, které vyzývají její kvalitu na souboj, existuje tolik! Kromě UV slunečních paprsků jí ubližuje i nedostatek spánku, špatný pitný režim, stres, nevyvážený jídelníček a příliš horké koupele, které ji vysušují. Na jejím stavu se projeví i hormonální změny, těhotenství, váhové výkyvy, a dokonce i nevhodná poloha spánku. Jak pleti poskytnout všechno, co ke zdraví potřebuje? Řešením může být balzám Onclé. Právě startuje soutěž, v níž ho hned pět testerek může vyhrát!

Co kapka, to krok ke kráse

Balzám Onclé je vhodný na tělo i obličej, čímž poskytuje komplexní a cíleně působící péči. Má klinicky ověřené účinky a samozřejmostí je i dermatologické testování. Jeho triumfem, tajemstvím a předností je hloubková výživa a hydratace. Díky tomu ošetřuje, zpevňuje, chrání a obnovuje vnitřní strukturu pokožky i při striích a jizvách. Rovněž reguluje celulitidu, což je vítané nejen před příchodem plavkové sezony. Nanejvýše vhodný je i pro stárnoucí, citlivou a dehydratovanou pleť, kterou pomáhá regenerovat. Rozmazlujte sebe i svou kůži jeho jedinečným složením, které bude vzdorovat kalendáři i nepříznivým vnějším vlivům!

Omlazující elixír? Kmenové buňky!

Tělový balzám Onclé je v mnoha směrech unikátní. Obsahuje totiž extrakt z rostlinných kmenových buněk AKOSKY® APIUM iextrakt z meristematických kmenových buněk celeru. Tím aktivuje tvorbu nového kolagenu, čímž nejenže prokazatelně omlazuje, ale předchází i destruktivním změnám kůže. Bohatý je i na vzácné přírodní oleje, jmenovitě bio šípkový, mandlový, meruňkový, broskvový a bavlníkový. Jejich prostřednictvím poskytuje prospěšné kyseliny, jako je linolová, olejová a palmitová.

Snadná aplikace a hydratace ve 3D

V luxusním balzámu Onclé nechybějí ani vitaminy A, E, F a další přírodní antioxidanty, jež příznivě působí na elasticitu a pružnost pokožky i v hlubších vrstvách. Tento produkt není ochuzen ani o 3D kyselinu hyaluronovou, která na sebe váže až tisícinásobek vody, proto má dlouhodobé hydratační vlastnosti. Zmíněný přípravek je bez geneticky modifikovaných organismů (GMO), dobře se nanáší a nezanechává mastný film. Stačí ho nanést dvakrát denně po dobu minimálně dvou měsíců. Konečná doba užívání je však individuální a výsledky se mohou lišit. Co říkáte, zkusíte ho na vlastní kůži? Můžete. Soutěž, v níž ho můžete získat, startuje právě teď!

Cena: 449 Kč

Správnou odpověď na soutěžní otázku i další informace o produktu najdete ZDE.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden z pěti produktů - luxusní tělový balzám Onclé s kmenovými buňkami!

Soutěž probíhá od 24.5. do 3.6.2021.

Vyhrává 10., 50., 75., 110. a 150. odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden budete mít pocit, že musíte ve svém okolí něco změnit, abyste se zase cítili sami sebou. I kdyby to měla být úplná maličkost, nebudete mít klid, dokud se k této změně neodhodláte. Nenechte se odradit nepochopením svých nejbližš&ia... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat