Zasoutěžte si s námi o 3 párové vibrátory, které už nikdy nedáte z ruky

Milenec, který se nikdy neunaví, skvěle padne do ruky a dokáže udělat dobře ženskému i mužskému klínu? Satisfyer Endless Joy Berry. Vyhrajte ho! 3 z vás si jeho péči nesmírně užijí!

Všechno špatné je k něčemu dobré. Během pandemie zaznamenali online prodejci erotických hraček  výrazný nárůst tržeb. Že by doma byla nuda? To ani tak ne, spíš ženy konečně měly, či ještě mají, čas na poznávání svého těla, jeho limitů a hranic potěšení. Nejvíc radosti podle všeho způsobují multifunkční masážní hlavice, pomůcky, které sají klitoris tak, že se téměř nedá rozeznat, jestli máte v klíně milence, nebo erotickou hračku, ale především umně zahnuté (párové) vibrátory, které přímo cílí na bod G. Jedním z nich je Satisfyer Endless Joy Berry. Nesmírně oblíbená hračka – a právem!

Přečíslení v ložnici, které není na škodu

Podkovičku ve své ložnici oslavíte lahví kvalitního šampaňského. Tento multifunkční vibrátor pro singles a páry nabízí neomezené množství nápaditých a vzrušujících způsobů použití, které čekají, až je sami, nebo společně objevíte. Stimulátor je vybavený 3 silnými motory, přičemž první z nich se nachází v horní části, další dva u konců ramen. Spodní motory je možné ovládat nezávisle na hlavním motoru a obě části vibrátoru nabízejí 10 vzrušujících vibračních programů. Se 2 tlačítky tak můžete nastavit až 100 různých kombinací!

Menší rozměry, maximální snaha

Ergonomický tvar, který skvěle padne do ruky, je pak už jen bonusem navíc. Počítejte však s tím, že oproti jiným stimulátorům má tento od značky Satisfyer menší velikost a hmotnost, jež nezabere celý prostor cestovního kufru ani kabelky. Používat lze sólo při masturbaci, či partnerských hrátkách, kdy vám dvě milencovy ruce a jeden jazyk zkrátka nestačí. Jeho možnosti jsou nekonečné. Přiložíte ho na svůj klín, ale i jiné citlivé části těla (třeba bradavky) a oddáte se intenzivnímu potěšení a jedinečným orgasmům. Nebo jej zasunete do svého klína společně s milencovým penisem. To je celý manuál.

Jedna rozkoš za druhou

Je jedno, jestli pravidelně slavíte Mezinárodní den masturbace připadající na 18. května, nebo je vám bližší Mezinárodní den ženského orgasmu (8. srpna). Každé vyvrcholení, při kterém se zvyšuje produkce hormonu oxytocinu, jež snižuje stresový hormon kortizol, a vytváří tak celkový pocit uvolnění, je oslavou rozkoše. To vše bez složité manipulace a shánění baterií (hračka se nabíjí s pomocí Li-Ion akumulátoru a magnetického USB kabelu).

Že si něco takového nezasloužíte? Pardon, to nejlepší patří do rukou těch nejlepších. Nebojte se experimentovat a mít se v posteli jako v bavlnce, a to i s jinými vibrátory.

Běžná cena výherního produktu je 1 199 korun, nicméně vy ho můžete nejen vyhrát, ale i zakoupit se slevou 15 % – kód ve tvaru BETY2021 je platný do 30.9.2021 a můžete ho použít na celý sortiment erotického obchodu Sexshop 51. Tak hodně štěstí a bouřlivých vyvrcholení!

Cena: 1 199 Kč

Správnou odpověď na soutěžní otázku i další informace o produktu najdete ZDE.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden ze tří párových vibrátorů od značky Satisfyer!

Soutěž probíhá od 7.6. do 17.6.2021.

Vyhrává 20., 50., a 75. odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden budete mít pocit, že musíte ve svém okolí něco změnit, abyste se zase cítili sami sebou. I kdyby to měla být úplná maličkost, nebudete mít klid, dokud se k této změně neodhodláte. Nenechte se odradit nepochopením svých nejbližš&ia... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat