Kosmetika Yves Rocher, která zbavuje pleť škodlivých látek, může být vaše

Žijete ve městě, řešíte znečištěnou pleť, tvoří se vám vrásky a milujete přírodu? Pokud odpovíte alespoň jednou „ano“, zasoutěžte si o balíček luxusní kosmetiky Yves Rocher, který vaši pleť zbaví nečistot a zároveň ji rozzáří a zpevní. Čeká na 3 výherce!

Všichni vědí, že pokožka, která není dostatečně odlíčená a čistá, nemůže přijímat účinné látky z pěsticí a dekorativní kosmetiky. Proto dermatologové dnes a denně apelují především na důkladné odličování, které zbavuje pleť potu, prachu a nečistot, včetně těch, které na pokožce ulpí vinou znečištěného životního prostředí.

Detoxikují se nejen játra

Koneckonců studie, kterou provedl německý Leibnizův institut pro zdravotní výzkum v oblasti životního prostředí (IUF) u starších žen, jasně prokázala, že dámy vystavené zvýšené hladině znečišťujících látek v ovzduší mají v obličeji průměrně o 20 % více pigmentových skvrn než jejich vrstevnice z oblastí venkova. Očistná kúra je tedy prokazatelně alfou a omegou krásy. Detoxikace by však měla být pokud možno přírodní a ideálně i od jednoho výrobce.

K takovým se řadí třeba Yves Rocher, celosvětová značka kosmetiky a krásy, založená již v roce 1959, která bojuje za zdravé životní prostředí. Její ochranná řada pokožku zbaví nečistot, ale zároveň ji zhydratuje a poskytne štít před dalšími útoky zvenčí. Vyberte si produkty z řady Elixir Botanique.

Denní regenerační péče

Denní regenerační péče za 990 Kč toho umí skutečně hodně. Pleť je díky němu okamžitě detoxikována a schopná dýchat. Blokuje poškození způsobené znečištěním, které je zodpovědné za předčasné stárnutí. Už po jednom měsíci jsou jemné vrásky redukovány, pokožka je zpevněná, vypadá zdravě a zářivě.

Posilující a ochranné sérum

Posilující a ochranné sérum v hodnotě 990 Kč si se svým výše uvedeným spojencem v ničem nezadá. Pleť je okamžitě detoxikována, schopná dýchat a je spolehlivě chráněná před poškozením způsobeným znečištěním, které je zodpovědné za předčasné stárnutí. Už po jednom měsíci jsou jemné vrásky redukovány, pokožka je zpevněná, vypadá zdravě a zářivě.

Intenzivní noční péče

Co se týče noční péče, tak tu zastane Intenzivní noční péče za 990 Kč. Od prvního použití poznáte rozdíl. Pokožka lépe dýchá, je pružná, zpevněná a oživená. Už po jednom měsíci jsou jemné vrásky redukovány, pleť vypadá zdravě a zářivě.

Rozjasňující roll-on na okolí očí

Oči jsou bránou do duše. Jejich okolí musí vypadat co možná nejlépe! Rozjasňující roll-on (590 Kč) oblast kolem očí ihned zhydratuje, pleť je zářivá a chráněná před znečištěním, jemné linky a vrásky se viditelně redukují. Po jednom měsíci jsou tmavé kruhy méně výrazné, oblast očí je oživená, zdravá a zářivá.

Další informace najdete na stránkách www.yves-rocher.cz

Cena balíčku: 3 560 Kč

Správnou odpověď na soutěžní otázku i další informace o produktu najdete ZDE.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden ze tří balíčků kosmetiky od Yves Rocher!

Soutěž probíhá od 6.9. do 16.9.2021.

Vyhrává 80., 120. a 145. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nejste zrovna pověstní respektováním pravidel za každou cenu. Pokud se nějaké zcela vymyká vašemu přesvědčení, upravíte ho podle sebe. A i když vám to většinou prochází bez nějakých následků, tento týden by vám takový postup &sc... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

211 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
84 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
32 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat