Kosmetika Yves Rocher, která zbavuje pleť škodlivých látek, může být vaše

Žijete ve městě, řešíte znečištěnou pleť, tvoří se vám vrásky a milujete přírodu? Pokud odpovíte alespoň jednou „ano“, zasoutěžte si o balíček luxusní kosmetiky Yves Rocher, který vaši pleť zbaví nečistot a zároveň ji rozzáří a zpevní. Čeká na 3 výherce!

Všichni vědí, že pokožka, která není dostatečně odlíčená a čistá, nemůže přijímat účinné látky z pěsticí a dekorativní kosmetiky. Proto dermatologové dnes a denně apelují především na důkladné odličování, které zbavuje pleť potu, prachu a nečistot, včetně těch, které na pokožce ulpí vinou znečištěného životního prostředí.

Detoxikují se nejen játra

Koneckonců studie, kterou provedl německý Leibnizův institut pro zdravotní výzkum v oblasti životního prostředí (IUF) u starších žen, jasně prokázala, že dámy vystavené zvýšené hladině znečišťujících látek v ovzduší mají v obličeji průměrně o 20 % více pigmentových skvrn než jejich vrstevnice z oblastí venkova. Očistná kúra je tedy prokazatelně alfou a omegou krásy. Detoxikace by však měla být pokud možno přírodní a ideálně i od jednoho výrobce.

K takovým se řadí třeba Yves Rocher, celosvětová značka kosmetiky a krásy, založená již v roce 1959, která bojuje za zdravé životní prostředí. Její ochranná řada pokožku zbaví nečistot, ale zároveň ji zhydratuje a poskytne štít před dalšími útoky zvenčí. Vyberte si produkty z řady Elixir Botanique.

Denní regenerační péče

Denní regenerační péče za 990 Kč toho umí skutečně hodně. Pleť je díky němu okamžitě detoxikována a schopná dýchat. Blokuje poškození způsobené znečištěním, které je zodpovědné za předčasné stárnutí. Už po jednom měsíci jsou jemné vrásky redukovány, pokožka je zpevněná, vypadá zdravě a zářivě.

Posilující a ochranné sérum

Posilující a ochranné sérum v hodnotě 990 Kč si se svým výše uvedeným spojencem v ničem nezadá. Pleť je okamžitě detoxikována, schopná dýchat a je spolehlivě chráněná před poškozením způsobeným znečištěním, které je zodpovědné za předčasné stárnutí. Už po jednom měsíci jsou jemné vrásky redukovány, pokožka je zpevněná, vypadá zdravě a zářivě.

Intenzivní noční péče

Co se týče noční péče, tak tu zastane Intenzivní noční péče za 990 Kč. Od prvního použití poznáte rozdíl. Pokožka lépe dýchá, je pružná, zpevněná a oživená. Už po jednom měsíci jsou jemné vrásky redukovány, pleť vypadá zdravě a zářivě.

Rozjasňující roll-on na okolí očí

Oči jsou bránou do duše. Jejich okolí musí vypadat co možná nejlépe! Rozjasňující roll-on (590 Kč) oblast kolem očí ihned zhydratuje, pleť je zářivá a chráněná před znečištěním, jemné linky a vrásky se viditelně redukují. Po jednom měsíci jsou tmavé kruhy méně výrazné, oblast očí je oživená, zdravá a zářivá.

Další informace najdete na stránkách www.yves-rocher.cz

Cena balíčku: 3 560 Kč

Správnou odpověď na soutěžní otázku i další informace o produktu najdete ZDE.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden ze tří balíčků kosmetiky od Yves Rocher!

Soutěž probíhá od 6.9. do 16.9.2021.

Vyhrává 80., 120. a 145. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pohostinnost je až neuvěřitelná. Pro své blízké a přátele byste tento týden udělali první poslední. A můžete si být jisti, že si vaší ochoty a laskavosti všimnou! Dočkáte se proto mnoha pochval a ocenění. To bude působit jako pohlazen&ia... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

31 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:14
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:13
14 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:12

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat