Zasoutěžte si s námi o 5 balíčků šetrné kosmetiky HiPP Babysanft, kterou si oblíbí i dospělí

Sprchový gel, pleťové mléko nebo vlhčené ubrousky, které se díky praktické velikosti vejdou do každé dámské kabelky. To jsou produkty od společnosti HiPP, které zbožňuje pokožka dětí, ale i dospělých. Zasoutěžte si o ně. Máte jedinečnou příležitost zjistit, že co je dobré pro miminka, je dobré i pro vás!

Dětské kosmetické přípravky mají jasné poselství i primární účel – zbavovat citlivou pokožku nečistot, hydratovat ji a bránit před nepříznivými vnějšími vlivy. To všechno s veškerou šetrností a bez rizika sebemenších alergických reakcí. Společnost HiPP, pro kterou je ochrana zdraví i životního prostředí prioritou, však připouští, že jejich kosmetické produkty rozhodně nemusejí používat jen ti nejmenší.

Láska k sobě samému není podmíněna věkem

I dospělým totiž HiPP kosmetika zajistí láskyplnou péči, ochranu a podporu regenerace! Proč ji tedy nevyzkoušet v praxi? Máte ideální příležitost, protože začíná soutěž, v níž ji můžete získat. Hned pro pět výherců připravujeme balíček, ve kterém jsou tři parádní produkty. Je vám od 25 do 35 let? Nemáte děti, zato velkou touhu zajistit své pokožce jen to nejlepší? Jste ideální adept! Co přesně je ve hře?

HiPP Babysanft Sprchový gel s dávkovačem

Mezi základní péči o pleť bezpochyby patří „obyčejné“ koupání. To je důležité nejen pro celkovou očistu a zachování zdraví, ale i pocit pohody. Už nechcete, aby vás sprchový gel rozplakal pokaždé, když se náhodou dostane do očí? Přizvěte na palubu HiPP Babysanft Sprchový gel s šikovným dávkovačem, u něhož to nehrozí! Navíc nabízí vzácný bio mandlový olej, který je svými vlastnostmi velice podobný lidské pokožce, proto ví, jak s ní správně zacházet a zajistit jí vše, co potřebuje. Naopak neobsahuje žádnou chemii, jako jsou parabeny, parafínové oleje na bázi ropy, alkohol, PEG emulgátory a pochybné aromatické složky. Díky tomu nedráždí kůži a vylučuje alergické reakce. S každým použitím místo nich dopřejete pokožce vitaminy, minerály a nenasycené mastné kyseliny, které intenzivně vyživují a podporují regeneraci a tím vlastně i mladistvý vzhled. Co dalšího na vás v případě výhry čeká?

HiPP pleťové mléko

Namazat se po každé koupeli, což pleti zajistí nepostradatelnou hydrataci, doporučuje nejeden dermatolog. I s tím vám pomůže pleťové mléko od společnosti HiPP! Stejně jako výše zmíněný sprchový gel nabízí dávku bio mandlového oleje, který pokožku zvlhčuje a zachovává ji sametově jemnou a příjemně vláčnou. Tohle voňavé „mazání“ díky podílu vitaminu E posílí ochranu před nepříznivými vnějšími vlivy, rychle se vstřebává a obnovuje přirozenou rovnováhu kůže, aniž by narušilo její přirozený kyselý plášť. I další produkt si ale oblíbíte. Ano, je pravda, že s ním maminky láskyplně čistí citlivou pokožku svých ratolestí, ale co je dobré pro miminka, to je pro pleť dospělého dobré dvojnásob.

HiPP NATURAL Čisticí vlhčené ubrousky ULTRA Sensitive 10ks

Jsou situace, ve kterých je člověk opravdu rád, že má po ruce vlhčené ubrousky. Znečistit se přece může kdykoli a při čemkoli, a to bez ohledu na věk! V soutěžním HiPP balíčku máme připravené i vlhčené ubrousky ULTRA Sensitive, jejichž praktické balení se vejde do každé kabelky. To ale není jediná přednost. Mají výjimečně jemná přírodní vlákna s vysokou absorpční schopností, která zajistí mimořádně šetrné očištění rukou i obličeje. Jsou biologicky rozložitelné. Neobsahují totiž plasty ani mikroplasty. Zasoutěžíte si o ně?

Více informací naleznete na stránkách www.hipp.cz/kosmetika

Cena balíčku: 302 Kč

Nápovědu hledejte ZDE.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden z pěti balíčků kosmetiky od HiPP!

Soutěž probíhá od 20.9. do 30.9.2021.

Vyhrává 50., 80., 120., 145. a 180. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pohostinnost je až neuvěřitelná. Pro své blízké a přátele byste tento týden udělali první poslední. A můžete si být jisti, že si vaší ochoty a laskavosti všimnou! Dočkáte se proto mnoha pochval a ocenění. To bude působit jako pohlazen&ia... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

31 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:14
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:13
14 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:12

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat