Soutěž o 5 balíčků plundrových špiček od Penamu

Už je to zase tady. Nic se vám nechce, ráno vstáváte s odporem a už odpoledne padáte únavou. Chybí vám vitalita a motivace? Zasoutěžte si o 5 balíčků plundrových špiček od Penamu, které v aktuálním sychravém počasí dodají energii dětem i dospělým!

Z práce, do práce, s dětmi na hřiště, pak k plotně, se starším synem udělat úkoly, mladší dceru uložit. Kde vzít čas a nekrást? S energií to na podzim taky nebývá nejslavnější, chce to nějakou vzpruhu, zdroj, který je vždy po ruce a postará se, aby všichni rodinní příslušníci měli vitalitu pro své každodenní výzvy. Kde ho hledat?

Pozornost zaměřte na sacharidy

Že je pečivo zdrojem energie, a to především ve formě sacharidů, je známé. Sacharidy jsou hlavním zdrojem paliva všech tělesných funkcí, zároveň se starají o trávení ostatních živin. Každé tělo, a to bez výjimky, je potřebuje pro správné fungování. Zvlášť teď na podzim, kdy se lidé vinou kratších dní a absence slunečního svitu potýkají s únavou. Není tajemstvím, že zrovna teď v listopadu se zkrátka nikomu nic nechce. Ani vařit a péct. Naštěstí to ani není nutné.

Plán B, který nezklame

Svačinky pro děti, ať už do školy, nebo na hřiště, zajistí nové plundrové špičky od Penamu. Mají praktické balení, vejdou se do aktovky, kabelky i menšího batůžku a díky vychytaným chutím uspokojí i ty nejnáročnější. Perfektně vyladěná krémová a ovocná náplň je přesně tím, co malí i velcí očekávají, když na cestách do přírody či za povinnostmi dostanou hlad.

Malina, jablko i rakytník

Díky praktickému 100g balení jsou špičky vždy po ruce, netradiční kombinace krémové náplně, klasického jablka a rakytníku se těší oblibě u všech generací. Energii pro tréninky, náročné pracovní projekty a hraní na hřišti dodává i krémová náplň se svěží malinou. Obě varianty obsahují ideální poměr jemného pečiva a 32 % náplně. Třetí verzí je špička s dvojitou porcí krému, ke které se budete chtít vracet.

Pět výherců vždy obdrží jeden balíček pečiva, který obsahuje všechny plundrové špičky, tedy krémovou, malinovou, rakytník-jablko, a to vždy po dvou kusech. Těšit se tak mohou na šestinásobnou porci dobroty, která je vždy připravena zasytit a zpestřit jakýkoli náročný den. Zkusíte štěstí?

Cena výherní balíčku je cca 120 Kč.

Více informací najdete na www.penam.cz

Nápovědu hledejte ZDE.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden z pěti balíčků plundrových špiček od Penamu!

Soutěž probíhá od 24.11. do 3.12.2021.

Vyhrává 50., 80., 120., 150. a 180. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pohostinnost je až neuvěřitelná. Pro své blízké a přátele byste tento týden udělali první poslední. A můžete si být jisti, že si vaší ochoty a laskavosti všimnou! Dočkáte se proto mnoha pochval a ocenění. To bude působit jako pohlazen&ia... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

31 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:14
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:13
14 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:12

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat