Soutěž o 3 balíčky zrnkové kávy s termoskou od Starbucks

Všechno svítí, voní a je nesmírně magické. Vánoce jsou tu a jejich kouzlu podléhají malí i velcí. Potrhněte jejich neskutečně přitažlivou a opojnou atmosféru s pomocí chutných, horkých nápojů, které pohladí vaše smysly. Tři z vás mohou vyhrát vánoční zrnkovou kávu i s termoskou!

Počátek adventu se datuje někdy do průběhu 4. století, a to do Španělska. Postupem času se ustálil zvyk 4 adventních týdnů. Toto období je časem příprav, rozjímání, očekávání i setkávání se s lidmi a příbuznými, které jsme dlouho neviděli. Tedy jak pro koho. V současnosti se smysl adventu posunul spíš k hektickému nakupování, ale o to víc je žádoucí probrat své plány, starosti i novoroční vize nad hrkem něčeho teplého a smyslně lahodného. Odoláte těmhle stálicím i novinkám?

Výjimečné vánoční období ve Starbucks

Vánoční atmosféra dorazila už i do Starbucks, mezinárodního výrobce kávy a největšího obchodního řetězce kaváren na světě. Ten letos slaví 50. výročí! Originální zimní nápoje se opět doplnily o nabídku, která přímo charakterizuje chuť Vánoc. A vychutnat si ji můžete z ikonických vánočních kelímků a samozřejmě i z Reusable Red Cup-u. Pokud ovšem do Starbucks přijdete se svým vlastním hrníčkem nebo termoskou, automaticky získáváte 10 Kč slevu na nápoj.

Voňavé perníčky vyvolávají vzpomínky

Ti z vás, kteří se již nemohou vánočních svátků dočkat, určitě potěší návrat oblíbeného Gingerbread Latte, které v sobě ukrývá chuť čerstvě upečených vánočních perníčků s espressem a horkým mlékem. Vůně perníčků kromě jiného vytváří krásnou zimní atmosféru a pocit rodiny a domova. Nebo dejte přednost další vánoční klasice –⁠ Toffee Nut Latte. Jeho bohatá krémová chuť sladkých karamelek v kombinaci s praženými oříšky, espressem a horkým mlékem zahřeje každého milovníka kávy.

Oba vánoční nápoje si můžete vychutnat i v ledové verzi jako Frappuccino a letos dokonce i v úplně veganské verzi s mléčnou alternativou a veganskou šlehačkou. Čokoholiky zase nadchne žhavá novinka Salted Caramel Hot Chocolate. A není divu. Slaný karamel patří k oblíbeným svátečním nápojům. Ostatně, právě on je nedostižně a hříšně lahodnou sladkostí, která směle konkuruje i královně mezi cukrovinkami –⁠ samotné čokoládě.

Co když nestíháte, nebo máte omezené možnosti?

Pokud toho aktuálně máte hodně, nebo do kavárny nemůžete, zasoutěžte si o 3 balíčky, které vždy obsahují 1x vánoční zrnkovou kávu + 1x vánoční termosku, kterou nebudete chtít dát z ruky. Kávu si tak vychutnáte v pohodlí domova i na cestách. A nezapomeňte si k ní zapálit svíčku. Jedna z barev na adventním věnci by měla být fialová (nebo modrá), která symbolizuje pokání, ztišení a čekání. K vynikající kávě ideální symbolika!

Více informací najdete na webových stránkách www. starbuckscoffee.cz.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte 1 ze tří balíčků s kávou a termoskou od Starbucks!

Soutěž probíhá od 5.12. do 15.12.2021

Vyhrává 90., 150. a 240. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Poslední dobou neustále přehlížíte svůj organismus a jeho varovné signály v podobě táhnoucích se, i když mírných, zdravotních obtíží. Jenže ty teď čím dál více pronikají do vašeho soukromého i pracovního živ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:38
33 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:37

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat