Zasoutěžte si o 3 slevové poukazy od značky SCANquilt

SCANquilt již 30 let zútulňuje a zkrášluje naše domovy. Pokud u vás doma nějaký kousek od této značky chybí, zkuste štěstí v naší soutěži o 3 slevové poukazy v hodnotě 1 000 Kč.

Navzdory názvu, který navozuje dojem „severské“ značky, je SCANquilt ryze českou značkou, která bude na tu­zemském trhu již 30 let a snaží se přinášet pohodu a inspiraci do Vašich domovů. Se svými 54 prodejnami patří u nás k největším maloobchodním sítím specializovaným na sortiment bytového textilu.

Společnost SILEX pod svojí vlastní značkou SCANquilt jako jedna z prvních začala v bývalém Československu propagovat a vyrábět přikrývky a polštáře z dutých nealergenních vláken. Dodnes patří mezi hlavní produktové řady, nyní však zaujímá výsadní postavení především pro šíři více jak 600 vzorů a barev povlečení z různých materiálů, které je doplněno paletou barev a rozměrů prostěradel, dekoračních polštářů, plédů, ubrusů, prostírání, utěrek, ručníků a županů.

 

Značka SCANquilt se zaměřuje zejména na vybavení ložnice ve zdravém a moderním stylu a ve svých prodejnách, které jsou umístěny v obchod­ních centrech po celé republice, nabízí kromě zboží i poradenství a obsluhu zkušených prodejních asis­tentek. Zboží si můžete prohlédnout v klidu domova na www.scanquilt.cz a objednat k vyzved­nutí na prodejně, kde vám ochotně celý výběr do­kompletují, případně poradí s dalším výběrem.

Poukaz je platný 6 měsíců ode dne vystavení a můžete ho uplatnit v e-shopu nebo v prodejnách SCANquilt. Celou hodnotu poukazu je nutné vyčerpat najednou, při nevyčerpání hotovost nevracíme.

Více informací a nápovědu k soutěžní otázce najdete ZDE.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte 1 ze tří slevových poukazů v hodnotě 1 000 Kč od SCANquilt!

Soutěž probíhá od 6.12. do 16.12.2021

Vyhrává 80., 150. a 250. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Poslední dobou neustále přehlížíte svůj organismus a jeho varovné signály v podobě táhnoucích se, i když mírných, zdravotních obtíží. Jenže ty teď čím dál více pronikají do vašeho soukromého i pracovního živ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:38
33 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:37

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat