Zasoutěžte si s námi o bonusových 5 000 bodů do účtu v Tryin

Aplikace Tryin vám chce udělat radost a proto jednomu šťastlivci do jeho účtu v Tryinu přičte výherní bonusové "kapříky" v podobě 5 000 bodů.

Průlomová aplikace TryIn umožňuje pohodlné recenzování produktů na českém trhu. Aplikace TryIn neslouží pouze jako katalog produktů, ale především je rozšířena o jejich testování. Uživatelé se přihlašují do jednotlivých testování, o které se zajímají. V případě jejich vylosování, zdarma vyzkouší nový produkt. Testování se zaměřují především na produkty a služby, které jsou na trhu nové nebo doposud nemají žádné recenze. Uživatel, který testoval produkt (nebo s ním má zkušenost) poskytuje komentáře, fotografie nebo videa do aplikace, za které je ohodnocován extra body. Veškeré nasbírané body může uživatel kdykoliv směnit ve věrnostním programu za dárek dle výběru. A právě nyní vám nabízíme 5 000 bodů jako výherní dárek. 

Více informací naleznete na www.tryin.cz

Zapojte se do soutěže a vyhrajte 5 000 bodů do svého účtu v Tryin!

Soutěž probíhá od 19.12. do 29.12.2021.

Vyhrává 150. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Poslední dobou neustále přehlížíte svůj organismus a jeho varovné signály v podobě táhnoucích se, i když mírných, zdravotních obtíží. Jenže ty teď čím dál více pronikají do vašeho soukromého i pracovního živ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 10.8.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat