Soutěž o čtyři elixíry mládí, které vyzmizíkují vrásky

Krása pleti je pomíjivá, proto lidé po staletí hledají blahodárnou péči obnovující život i atraktivní vzhled. Nový krém a sérum collalloc nano splňuje obojí. A čtyři z vás tuhle skvělou kosmetiku mohou vyhrát!

Ženy si často kladou otázku, kdy začíná pleť stárnout. Ač se to někomu zdá příliš brzy, první známky stárnutí se na pokožce objevují přibližně od věku 25 let. A přesně od této doby pleť vyžaduje zvýšenou pozornost. Pokud jste někdy v obchodě procházeli řady hydratačních a omlazujících krémů, je pravděpodobné, že jste narazili na bambucké máslo. To se dnes pro schopnost pečovat o pleť nesmírně cení, stejně jako kyselina hyaluronová. Jedná se o dvě aktivní složky, které pleti poskytují určité výhody.

Tuk extrahovaný ze semen stromu máslovníku afrického

Bambucké máslo funguje jako změkčovadlo, které zjemňuje a hydratuje pokožku. Protože obsahuje několik typů mastných kyselin – včetně kyseliny lineolové, olejové, palmitové a stearové, které zlepšují přirozenou kožní bariéru, chrání plet před poškozením z prostředí, jako jsou znečišťující látky.

Jeho protizánětlivé vlastnosti zklidňují kožní problémy, kupříkladu ekzémy a kožní psoriázu. Jeho bohaté hladiny mastných kyselin pomáhají změkčit tkáň a urychlují proces hojení jizev. Kůra bambuckého stromu je navíc antibakteriální, takže bambucké máslo oceňuje i pleť náchylná k akné. Stejně jako ta, která potřebuje omladit. Přítomné antioxidanty (zejména vitamin A) prokázaly, že zabraňují poškození volnými radikály.

Přirozeně se vyskytující glykosaminoglykan

Klíčovým přínosem kyseliny hyaluronové je hydratace a neuvěřitelná schopnost zadržovat vlhkost. Když vrchní vrstva kůže nemá dostatek vody, zdá se být suchá, drsná a šupinatá. (Kyselina hyaluronová přitahuje molekuly vody, váže se na ně, a zvyšuje tak obsah vody v pokožce.) Podle některých výzkumů je stárnutí pleti spojeno právě se ztrátou vlhkosti pokožky, takže kyselina hyaluronová je jednoznačně klíčovou složkou, pokud jde o boj s těmito příznaky nebo jejich zvrácení. Ideální je, pokud se bambucké máslo a kyselina hyaluronová aplikují současně, a to v časovém rámci jednoho měsíce. Proto je tu nový krém a sérum collalloc nano.

Oba výrobky na základě použitých surovin přinášejí pleti hlubokou regeneraci a energii. Jak krém, tak i sérum předcházejí vzniku vrásek a pomáhají redukovat příznaky stárnutí. Viditelně pleť omlazují, rozjasňují a zjemňují. Péče je vyvinuta pro všechny typy pleti věkové kategorie 30+ a jedná se o autentickou, čistě přírodní kosmetiku složenou výhradně z esencí matky přírody. A čtyři z vás si její účinky mohou vyzkoušet na vlastní pleť!

Více informací najdete na www.collalloc.com

Cena balíčku: 599 Kč

Veškerý výnos při zakoupení produktů na stránce www.collalloc.com jde na pomoc Ukrajině přes organizaci Člověk v tísni.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden ze čtyř produktů od Collalloc!

Soutěž probíhá od 9.3. do 19.3.2022.

Vyhrává každá 30. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden vás zastihne v příjemně „milostné“ náladě – budete mít chuť flirtovat, projevovat i přijímat lásku, rozmazlovat děti, trávit čas s nejbližšími přáteli, zkrátka prožijete vztahový týden se všemi vzestupy a ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
18 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
21 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat