Soutěž o 5 balíčků kosmetiky HiPP

V nedávném testu se ukázalo, že přípravky HiPP původně vyvinuté pro citlivou dětskou pokožku výtečně obstály i u mladých žen. HiPP se také věnuje namáhané pokožce (nejen) v těhotenství. Pojďte si s námi zasoutěžit o 5 balíčků této příjemné a praktické kosmetiky! Balíček obsahuje zpevňující balzám Straffender, sprchový gel a pleťový krém.

Zpevňující balzám HiPP Straffender

Trápí vás strie? Ať už těhotenského nebo jiného původu? HiPP Straffender Vám pomůže se jich zbavit! Tento zpevňující balzám má strukturu lehkého krémového gelu a je vyvinut speciálně pro namáhanou pokožku a pro redukci strií. Obsahuje kombinaci aktivních složek Regestril získaných z rostlinných extraktů, který redukuje již vzniklé strie. Obsahuje BIO mandlový olej a blahodárný rakytníkový olej, které pečují o namáhanou pokožku a dodávají jí dlouhodobou hydrataci. Při pravidelném používání vyhlazuje a zpevňuje povrch pokožky a tím prokazatelně zlepšuje její vzhled. Přesvědčily se o tom na vlastní kůži testerky v ukončeném testování, kde si Straffender vedl na výbornou!

Sprchový gel

Sprchový gel charakteristický jemnou vůní původně určený pro děti si v poslední době oblíbily i maminky. Dopřejte své pokožce ve sprše také tuto šetrnou péči!  Při mytí tímto sprchovým gelem se na pokožce vytvoří ochranný film, aniž by poškodil její přirozený kyselý plášť. Kůže tak není při běžné hygieně nijak zatěžována, může dýchat a po sprše bude krásně vláčná a pružná. Navíc má tento sprchový gel praktický dávkovač a neobsahuje zbytečné aromatické látky, které by mohly vyvolat alergickou reakci. Jeho snášenlivost s pokožkou je pochopitelně dermatologicky testována. A neobsahuje žádné mikroplasty.

Pleťový krém

Praktický a univerzální krém na obličej i tělo, ideální do kabelky nebo na cesty. Krásně voní a zanechává pleť sametově hebkou a hydratovanou. Také obsahuje přírodní BIO mandlový olej, který je svým složením velmi blízký lidské pokožce. Jeho vlastnosti jsou nedocenitelné hlavně při péči o suchou a citlivou pleť. Krém se rychle vstřebává a nezanechává mastný film.

Více informací naleznete na www.hipp.cz/kosmetika/produkty.

Cena balíčku: 680 Kč (Straffender 399,90 Kč, sprchový gel 189,90 Kč, pleťový krém 89,90 Kč)

Nápovědu k soutěžní otázce hledejte zde.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden z pěti balíčků kosmetiky HiPP!

Soutěž probíhá od 5.5. do 15.5.2022.

Vyhrává každá 40. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V právě začínajícím týdnu vás čeká boj hned na několika frontách. A v okamžiku, kdy se vše bude zdát zase ve starých kolejích, ke svému úžasu zjistíte, že jste ještě nezvítězili v jedné bitvě – totiž ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

6 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
27 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
8 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat