Soutěž o 3 poukazy od SCANquilt

Místo, kde jíme, spíme, probíráme svoje plány, prožíváme výhry i prohry, vášnivě se milujeme i emotivně hádáme. To je domov, který tvoří nejen velké věci, jako třeba nábytek, ale převážně detaily v podobě dekorací a dalších doplňků. Vyhrajte jeden ze tří dárkových poukazů v hodnotě 1 000 korun od SCANquilt a pořiďte si domů novou radost!

Není žádným tajemstvím, že jednotlivci si pěstují velmi silné citové vazby k místu, kde žijí. Domov představuje osobní pevnost, kde se cítíte bezpečně a klidně. Zastává funkci oázy klidu a symbolizuje prostor, který kontrastuje s chaosem jinde. Někteří odborníci, ke kterým patří Susan Clayton, environmentální psycholožka z Univerzity svobodných umění ve Woosteru v Ohiu, tvrdí, že pro mnoho lidí je vlastní domov součástí jejich sebedefinice a hodnoty, a proto si potrpí na zvelebování, dekorace, úklid i péči o trávník. Možná k nim taky patříte.

Nejvíc záleží na útulnost a funkčnosti

Pravidelně nakupujete ložní povlečení tak, aby odpovídalo ročnímu období, inspirujete se časopisy, které se zabývají bydlením, často přestavujete nábytek a snažíte se doma vytvořit co nejpohodovější atmosféru. Každý partner, který má podobnou vizi jako vy, se z tohoto hlediska vřele vítá. Mimochodem, už jste slyšeli o společnosti SCANquilt?

To, co dělá domov domovem

SCANquilt zútulňuje a zkrášluje domovy již 30 let. Navzdory názvu, který navozuje dojem „severské“ značky, je SCANquilt značkou ryze českou, která snaží se přinášet pohodu a inspiraci do bytů i domů všech stylů. Se svými 54 prodejnami u nás patří k největším maloobchodním sítím specializovaným na sortiment bytového textilu. Historii má skutečně bohatou.

Ručníky, prostírání i župany. Detaily se počítají

Společnost SILEX pod svojí vlastní značkou SCANquilt jako jedna z prvních začala v bývalém Československu propagovat a vyrábět přikrývky a polštáře z dutých nealergenních vláken. Dodnes patří mezi hlavní produktové řady, nyní však zaujímá výsadní postavení především pro šíři více jak 600 vzorů a barev povlečení z různých materiálů, které je doplněno paletou barev a rozměrů prostěradel, dekoračních polštářků, plédů, ubrusů, prostírání, utěrek, ručníků a županů.

Značka SCANquilt se zaměřuje zejména na vybavení ložnice ve zdravém a moderním stylu a ve svých prodejnách, které jsou umístěny v obchodních centrech po celé republice, nabízí kromě zboží i poradenství a obsluhu zkušených prodejních asistentek. Zboží si můžete prohlédnout v klidu domova na www.scanquilt.cz a objednat k vyzvednutí v prodejně, kde vám ochotně celý výběr dokompletují, případně poradí s dalším výběrem.

Co se děje právě teď? Soutěžíme o 3× tištěný reprezentativní poukaz v hodnotě 1 000 Kč při nákupu nad 1 000 Kč. Poukaz můžete uplatnit v e-shopu nebo v prodejnách SCANquilt. Kód na zadní straně zadejte v košíku e-shop objednávky nebo sdělte při nákupu v prodejně, hodnota vašeho nákupu nad 1 000 Kč se sníží o 1 000 Kč.

Více informací najdete na www.scanquilt.cz.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden ze tří slevových voucherů od SCANquilt!

Soutěž probíhá od 6.4. do 16.4.2022.

Vyhrává každá 65. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden vás zastihne v příjemně „milostné“ náladě – budete mít chuť flirtovat, projevovat i přijímat lásku, rozmazlovat děti, trávit čas s nejbližšími přáteli, zkrátka prožijete vztahový týden se všemi vzestupy a ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
18 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
21 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat