Soutěž o 5 balíčků kosmetiky HiPP Babysanft v novém kabátku

Děťátka si zaslouží jen to nejlepší! Maminky, zasoutěžte si o novou řadu dětské kosmetiky HiPP, která ještě ani není v obchodech. Můžete vyhrát jeden z pěti balíčků obsahujících pleťové mléko, pleťový olej a koupel na dobrou noc.

Pokožka kojenců a malých miminek je extrémně jemná a mnohem citlivější než pleť starších dětí nebo dospělých. Je tomu tak proto, že zcela funkční kožní bariéra se u dětí nevyvine až do věku kolem 2 let, takže jejich pokožka není schopna udržet vlhkost a tím pádem je méně odolná vůči dráždivým látkám. Vinou toho se u kojenců zcela běžně objevují vyrážky, trvale suchá a drsná pokožka, šupinatá nebo popraskaná kůže, červené kožní reakce na produkty nebo oblečení či opruzeniny. Jak něčemu takovému předejít, popřípadě zmírnit již stávající potíže?

Jedinou možnou cestou je komplexní přístup

Vybírejte oblečení a ložní prádlo z přírodních, prodyšných tkanin. Z oblečení a přikrývek odstraňte všechny štítky a cedulky (mohou pleť poškrábat). Své miminko oblékejte do správné velikosti oblečení a plen (nic by nemělo být příliš těsné). Plenky také často měňte a pravidelně perte ložní prádlo (vyvarujte se používání mýdel a pracích prostředků s vůněmi a barvivy). Držte se dál od produktů s minerálními oleji, parafíny, silikony, mikroplasty nebo vazelínou a používejte prověřenou kosmetiku určenou právě pro ty nejmenší. Kde hledat?

Péče nejen o pleť, i přírodu

Německá společnost HiPP, která existuje již od roku 1932, přichází s kosmetikou Babysanft v nové podobě, jež je nyní ještě šetrnější k pokožce i přírodě. Obsahuje vzácný 100% přírodní BIO mandlový olej nezatěžující ani citlivější pleť. Olej pokožku velmi účinně hydratuje, zvláčňuje a dlouhodobě ji chrání před vysoušením. Navíc poskytuje cenné minerály, nenasycené mastné kyseliny a vitaminy, jako je třeba E, který ochraňuje dětskou pokožku před vnějšími vlivy. Bonusem navíc je, že se rychle vstřebává a nezanechává mastný film, takže miminko lze ihned po jeho aplikaci obléknout.

Ve zmíněné kosmetické řadě nenajdete parfémy, které by mohly vyvolat alergickou reakci, ani mikroplasty, které můžou ulpívat na pokožce nebo se po opláchnutí dostávat do odpadních a následně spodních vod. Těm, kterým záleží na životním prostředí, se jistě zalíbí i skutečnost, že sada Babysanft není testována na zvířatech a nese hrdé označení vegan. Všechny obaly jsou vysoce recyklovatelné a vyrábějí se se stále menším množstvím spotřebovaného plastu. Co všechno sada obsahuje?

Vše pohromadě, vše připravené!

HiPP Pleťové mléko potěší díky cenným přírodním složkám z BIO mandlí a bambuckému máslu. Chrání pokožku před vysoušením a zanechá ji jemnou a hebkou.

HiPP Pleťový olej vyživuje, zklidňuje a chrání nejen citlivou dětskou pokožku. Obsahuje čistě přírodní oleje, např. BIO mandlový olej, který zvlhčuje i suchou, drsnou pokožku dospělých.

HiPP Babysanft Koupel na dobrou noc s výtažkem ze santalového dřeva si zamilujete pro opojnou relaxační vůni a vysokou mycí schopnost. Pečuje o citlivou dětskou pokožku obzvlášť šetrně, neobsahuje mýdlo a neštípe do očí.

Více informací na www.hipp.cz.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden z pěti balíčků produktů od HiPPu!

Soutěž probíhá od 24.10. do 2.11.2022.

Vyhrává 35., 65., 85., 100. a 115. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Probíhá vyhodnocení soutěže

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berani, v osmém týdnu roku 2024 oceníte sílu a hodnotu týmového ducha. Ať už ve vašem profesním životě nebo ve vašem osobním životě, úspěch přijde díky spolupráci s ostatními. V práci hledejte spolupráci s kolegy a nezapomeňte oceňovat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat