Soutěž o produkty Matcha Tea a praktický šejkr, který s vámi podnikne výpravy do přírody i fitka

Hubnete? Chybí vám energie? Anebo postrádáte dobrou náladu? Dejte si zelený čaj matcha! Když se zúčastníte naší soutěže, v případě výhry vám k němu přibalíme speciální čajový šejkr a ještě jednu chuťovku pro extra dobrou náladu!

Příval energie, která vydrží až šest hodin. K tomu soustředěnější mysl, vnitřní klid, úsměv od ucha až k uchu a pomoc při kontrole hmotnosti. Že přesně tohle by se vám hodilo? Bio zelený čaj matcha tyto účinky má. Připravený je natotata a navíc zbavuje i toxinů!

Poklad pocházející z Japonska má celou řadu benefitů

Čaje matcha jsou kvalitní a originální japonské zelené čaje bohaté na antioxidanty, které podporují celkové zdraví. Kromě toho, že jsou ideální na doplnění energie, pozitivně ovlivňují i koncentraci a uklidňují psychiku. Velice oblíbené jsou ale i proto, že zrychlují metabolismus a tím i spalování tuků – dokonce o 30 až 40 procent. Tento čaj je čistým přírodním produktem, při jehož výrobě nedochází k fermentaci a nepřidávají se barviva, kontroverzní přísady ani konzervační látky. Jeden šálek čaje matcha vydá za 10 šálků zeleného čaje, přičemž vám zajistí několikahodinovou energii a vysoký podíl vlákniny. Obsažený chlorofyl podpoří detoxikační pročištění organismu, a pomůže tak z těla odstranit škodlivé toxiny a těžké kovy. Rádi byste tento nápoj ochutnali? Pak jste na správné adrese. Aktuálně vyhlašujeme soutěž, ve které ho mohou získat hned dva výherci. A k němu ještě něco navíc!

Pozor, soutěž startuje!

Jak již bylo zmíněno výše, ve výherním balíčku se nachází matcha čaj. Konkrétně Bio Matcha Imperial, což je skutečný originál z Japonska. Jemně mleté čajové lístky se zalijí vodou a prošejkrují. Konzument tak v podstatě pije celý list zeleného čaje a díky tomu tělo získá maximum prospěšných látek, tedy velké množství antioxidantů a aminokyselin. To je zhruba desetinásobek nutričních hodnot než u běžného zeleného čaje. V tomto nápoji se nachází i teofylin, což je taková čajová verze kofeinu. Tato sloučenina prokazatelně zlepšuje soustředění a zároveň snižuje psychický i fyzický stres. Bio Matcha Imperial obsahuje i L-Theanin – látku, která navozuje pocity štěstí. Balen je ve speciálních dvou gramových sáčcích, které ho chrání před slunenčími paprsky a vzduchem, což jsou dvě nejčastější příčiny čajové degradace. Co můžete vyhrát k němu?

Praktický šejkr nejen na cesty

Šejkr FZ600 je vysoce praktický šejkr, který s vámi rád podnikne výpravy do přírody i do fitka. Má dva oddělitelné zásobníky (150 ml a 200 ml), proto se skvěle hodí na zmíněné sáčky. Jeden uchová plné a druhý zase prázdné. Objem tohoto modelu je 0,6 litru. Matcha Tea šejkr je testovaný pro styk s potravinami a neobsahuje nežádoucí látky, jako například BPA. Je vhodný do myčky i mikrovlnné trouby. Obsah sáčku se jednoduše vysype do šejkru, zalije 3 dl studené, či teplé vody a pořádně prošejkruje. To je vše! Jaký je třetí výherní produkt?

Bio Matcha Tea latte 300 g

Bio Matcha Tea latte je lahodnou kombinací jemně mletého zeleného čaje, třtinového cukru a mléka. Jeho delikátně sladká chuť je skvělá pro start pracovního dne nebo perfektní pauzu, při které zaženete chuť na sladké a současně dobijete energii. Bio Matcha Tea latte také navozuje intenzivní soustředění, snižuje stres a zlepšuje náladu. Chutná skvěle studený i ohřátý a stejně jako v případě Bio Matcha Imperial ho lze snadno připravit ve výše zmíněném šejkru. V jednom balení je zhruba 20 porcí.

Cena výherního balíčku je 777 Kč. 

Více informací na www.matchatea.cz nebo na eshopu.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden ze dvou balíčků s produkty od Matcha Tea!

Soutěž probíhá od 9.1. do 19.1.2023.

Vyhrává 60. a 90. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Probíhá vyhodnocení soutěže

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berani, v osmém týdnu roku 2024 oceníte sílu a hodnotu týmového ducha. Ať už ve vašem profesním životě nebo ve vašem osobním životě, úspěch přijde díky spolupráci s ostatními. V práci hledejte spolupráci s kolegy a nezapomeňte oceňovat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat