Soutěž o 10 balíčků sladké lásky od Odkolku

Všudypřítomná červená srdíčka v obchodech nás ujišťují o tom, že svatý Valentýn klepe na dveře. Co ho letos pojmout komorněji? Vyhrajte jeden z deseti balíčků nadýchané, sladké lásky od společnosti Odkolek. Nabízí všechno, co romantika vyžaduje!

Láska v roce 2023? Spíš intimní! Z celosvětového průzkumu mezi 14 300 uživateli seznamovací aplikace Bumble vyplynulo, že se lidé obávají rostoucích životních nákladů, a pokud mají někde ušetřit, bude to na romantických schůzkách. Jenže on se právě teď blíží Valentýn, nejromantičtější svátek ze všech. Čeká vás večeře v drahé restauraci, nebo dáte přednost domácímu pohoštění? Vždyť sladký piknik doma v obýváku se může stát tím nejkrásnějším zážitkem. A co by součástí takového pikniku vlastně mělo být? Přece nadýchané pohoštění od společnosti Odkolek!

Pšt, podává se láska!

Připravte pár měkkých polštářů, nějaké deky, svíčky, dobré víno, ovoce (vhodné jsou hrozny či jahody) a plundrový závin s malinovou náplní (200 gramů). Díky nadýchanému a lehkému plundrovému těstu a skvělé náplni si závin hned oblíbíte a nedáte jej z ruky. Další sladké tajemství si nechte jen pro sebe: Maliny a jahody jsou bohaté na zinek, který má pozitivní vliv na libido.

Je libo spíš mák?

Pokud vy, nebo partner patříte spíš ke klasikům, sáhněte po závinu s náplní makovou (250 gramů). Není tradičnější náplně v závinech, než je v České republice ta maková. Tento závin jí obsahuje 50 %, ve spojení s nadýchaným a jemným těstem, bude o erotický zážitek postaráno. A co by to bylo za piknik, kdyby v něm chyběly buchty?

Buchty jako od babičky

České buchty s náplní tvarohovou (360 gramů, jež představují devět buchet v balení) jsou výborným dezertem i zákuskem. V každé buchtě je spousta tvarohové náplně, přičemž o tvarohu se všeobecně ví, že obsahuje velké množství mléčných bílkovin. Ty jsou, na rozdíl od mnoha jiných bílkovin, snadno stravitelné. Jelikož tvaroh výborně zasytí, je pro romantickou schůzku ideální potravinou. Ovšem pokud jste spíš na jablka, tak i v tom vám Odkolek vyhoví.

Jablka jsou přítelem všech žen!

Plundrový závin s náplní jablečnou (360 gramů) se stejně jako jeho makový kolega dobře krájí, na talíři vypadá skvěle a co víc, taky i tak chutná. Jablečných náplní v jemném pečivu je poskromnu a v plundrovém těstě ještě méně. O to lákavější je tento skvělý závin, který těží z lehkého plundrového těsta a jemné chuti sladkých jablíček. Mimochodem, jablka obsahují polyfenoly a antioxidanty, jež mohou podporovat lepší prokrvení genitálií, a tím zlepšit vzrušení ženy. Tak dobrou chuť!

Zasoutěžte si o jeden z 10 balíčků, přičemž v každém z nich jsou čtyři produkty (plundrový závin s náplní malinovou, závin s náplní makovou, české buchty s náplní tvarohovou a plundrový závin s náplní jablečnou).

Cena jednoho balíčku: 185 Kč.

Více informací najdete na www.odkolek.cz nebo facebooku.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden z 10 balíčků s produkty od Odkolku!

Soutěž probíhá od 8.2. do 18.2.2023.

Vyhrává 10., 30., 50., 70., 90., 110., 130., 150., 170. a 190. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pohostinnost je až neuvěřitelná. Pro své blízké a přátele byste tento týden udělali první poslední. A můžete si být jisti, že si vaší ochoty a laskavosti všimnou! Dočkáte se proto mnoha pochval a ocenění. To bude působit jako pohlazen&ia... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

5 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
9 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
234 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat