Zbavte se lupů 4x rychleji! Soutěžíme o 3 balíčky přírodního šamponu a ošetřující masky v prášku

Nenechte lupy otravovat váš život a kazit náladu. Zatočí s nimi Šampon s galangalem a Ošetřující maska v prášku od značky Klorane, což jsou produkty, o které se právě teď začíná soutěžit. Tuto šanci byste neměli promarnit!

Jak by se nám žilo krásně, kdybychom s vlasy neměli žádné starosti, že? Mezi ty nejběžnější, na které si lidé také nejčastěji stěžují, patří bezesporu lupy. I když se z jejich tvorby někdy viní nedostatečná hygiena, faktory jejich vzniku zahrnují spíše zvýšenou citlivost vlasové pokožky, nadměrnou produkci kožního mazu a přemnožení kvasinek. Bez viny není ani stres, který útočí nejen na nervy, ale i na vlasy. Své udělá i časté nošení čepice, která je pro mnohé nepostradatelným módním doplňkem. Víte o tom své? Zbystřete, máme pro vás soutěž, která se neodmítá!

Zbavte se lupů s Klorane!

Ve spolupráci se značkou Klorane právě startujeme soutěž, v níž hned tři výherci mohou získat jedinečnou vlasovou péči proti lupům. Výherní balíček obsahuje šampon s galangalem, což je rostlina, která se v ajurvédské medicíně tradičně využívá ke zklidnění žaludku, při průjmu i zvracení. Její aktivní molekuly zvané fenylpropanoidy ovšem mají i jiné výhody, neboť silně působí proti zánětům i patologiím vyvolaným nerovnováhou mikrobiomu, jehož typickým příkladem bývají právě lupy.

Galangal je přírodní alternativou pyrithionu zinku, jeho účinek na lupy je dokonce 4× rychlejší. To znamená, že si s těmito shluky odumřelých buněk poradí čtyřikrát rychleji! Tento šampon zabírá na suché i mastné lupy – odstraňuje je již po 1. použití. Obsahuje 87 % složek přírodního původu a má bioodbouratelné složení, což přivítají nejen příznivci ekologie a „zeleného myšlení“. Vhodný je pak ke každodenní aplikaci, a to pro dospívající i dospělé, muže i ženy, včetně těch těhotných. Gelová struktura přináší pocit svěžesti a čistoty, jeho blahodárnou péči smyslně podtrhne i příjemná dřevitá vůně, které nikdy nebudete mít dost. Tento šampon respektuje vlasové vlákno a vlasovou pokožku, šetrně myje a navrací vlasům hebkost a lehkost. Účinně obnovuje rovnováhu vlasové pokožky a vlasů a zabraňuje opětovnému návratu lupů. Co dalšího na vás ve výherním balíčku čeká?

Když maska, tak v prášku!

V případě přetrvávajících lupů je dobré sáhnout po intenzivní kúře. Klorane proto nabízí ošetřující masku v prášku. Prášek se při kontaktu s vodou promění v bohatou vláčnou pěnu, která po vmasírování do vlasové pokožky a dvouminutovému působení hloubkově čistí vlasovou pokožku od lupů a navrací jí rovnováhu. Maska nahrazuje mytí klasickým šamponem, používá se 2× týdně, a jedno balení s 8 sáčky tak vystačí na měsíční kúru. Ošetřující maska v prášku zabraňuje opakovanému návratu lupů na další 4 týdny. Kombinujte ji s Klorane Šamponem s galangalem, který je bez sulfátů a silikonů, lupy si na vás už netroufnou!

Pro další informace navštivte internetové stránky www.klorane.cz.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden ze tří balíčků s produkty od Klorane!

Soutěž probíhá od 22.3. do 1.4.2023.

Vyhrává 30., 60. a 90. odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Probíhá vyhodnocení soutěže

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 9:29
13 Příspěvků
Poslední příspěvek 9:26
15 Příspěvků
Poslední příspěvek 9:21

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat