Soutěžíme o 3x dárkový poukaz do prodejen SCANquilt

Pojďte udělat radost sobě i svému domovu. Ať už potřebujete nové povlečení, sedáky na židli, ručníky, utěrky, župan, dekorativní polštářky, koupelnovou předložku nebo chránič na matraci, se slevovým dárkovým poukazem, který v naší soutěži můžete získat, se to u SCANquilt bude nakupovat jedna báseň!

Konečně je tu jaro, které je jako stvořené pro změny. A zdaleka nejen ty, které se týkají šatníku a hubnutí! Nezasloužil by si váš domov nějakou novou dekoraci nebo užitečnou vychytávku, která vylepší jeho vzhled a vám zase náladu? A co když vám na ni dokonce přispějeme? Právě soutěžíme o dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč, který hned tři výherci uplatní v ráji bytového textilu – v kamenném či internetovém obchodě SCANquilt. A tady vědí, co váš domov potřebuje!

Žádný sever, zlaté české ručičky!

SCANquilt není žádným nováčkem, svým zákazníkům zkrášluje a zútulňuje domovy již 30 let. Navzdory názvu, který navozuje dojem „severské“ značky, je SCANquilt ryze českou značkou, která je na tu­zemském trhu již tři dekády, přičemž se snaží přinášet pohodu a inspiraci do každého bytu, domu i chalupy. Se svými 56 prodejnami patří k největším maloobchodním sítím specializovaným na sortiment bytového textilu v České republice. Společnost SILEX pod svojí vlastní značkou SCANquilt jako jedna z prvních začala v bývalém Československu propagovat a vyrábět přikrývky a polštáře z dutých nealergenních vláken. Dodnes patří mezi hlavní produktové řady, nyní však zaujímá výsadní postavení především pro šíři více jak 600 vzorů a barev pov­lečení z různých materiálů, které je doplněno paletou barev a rozměrů prostěradel, dekoračních polštářků, plédů, ubrusů, prostírání, utěrek, ručníků a županů. Ale není to všechno, co vás tady na první pohled, popřípadě dotek, zaujme.

Každý si tu něco najde, včetně těch nejmenších

Ať už chcete zkrášlit a vylepšit jakoukoli místnost, SCANquilt vyslyší vaše volání. Nabízí kromě výše zmíněného sortimentu i měkoučké přikrývky, funkční matracové chrániče, kvalitní závěsy, kapesníky, koupelnové předložky, plážové osušky i sedáky a podsedáky na židle, na kterých je radost složit pozadí. Také zde naleznete potřebné chňapky, zástěry a dokonce i plyšové hračky pro děti, které jim zpříjemní usínání. A všechno na jednom místě, kde vám vždy, s ochotou a úsměvem rádi poradí a zodpoví všechny vaše dotazy. Zboží si můžete prohlédnout v klidu domova na www.scanquilt.cz a objednat k vyzved­nutí na prodejně, kde vám celý výběr do­kompletují, případně poradí s dalším výběrem. Tištěný reprezentativní poukaz v hodnotě 1000 Kč, který v případě výhry získáte, uplatníte při nákupu nad 1000 Kč, a to v e-shopu i kamenné prodejně. Kód na zadní straně zadáte v košíku e-shopu u objednávky nebo sdělíte při nákupu přímo v obchodě, hodnota nákupu nad 1000 Kč se o tisícovku sníží. Tak hodně štěstí v soutěži!

Pro další informace navštivte internetové stránky www.scanquilt.cz.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden ze tří poukazů do prodejen SCANquilt!

Soutěž probíhá od 3.4. do 16.4.2023.

Vyhrává 30., 60. a 100. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Probíhá vyhodnocení soutěže

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berani, týden 9 v roce 2024 vypadá být pro vás pozitivně! Bude to období různých příležitostí. Očekávejte velký postup ve vaší kariéře. Bude to týden, kdy se budete cítit velmi energický a plný radosti. Vaše tvrdá ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

326 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:10
78 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:06

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat