Soutěž o pět balíčků s dětskou kosmetikou HiPP, kterou potřebuje každá maminka

Pokud vám záleží na kvalitě produktů (a jejich složení), které používáte pro svoje děťátko, a upřednostňujete výrobce ohleduplné k planetě, pak je německá rodinná firma HiPP tou pravou volbou. Zasoutěžte si o hodnotný balíček čtyř produktů, bez kterých se vy ani vaše miminko neobejdete!

Péče o citlivou dětskou pleť nemusí být vaší noční můrou, ba naopak. Zpříjemněte si ji a zároveň dopřejte svému miminku to, co si zaslouží! Tyhle produkty vám k tomu pomohou!

Ochranný krém pro každodenní péči o zadeček

HiPP Babysanft ochranný krém pro každodenní péči o zadeček vytváří ochrannou vrstvu na citlivé pokožce miminka v oblasti plenek. Díky speciální kombinaci přírodního lanolinu, zinku, panthenolu a BIO mandlového oleje zklidňuje a regeneruje podrážděnou pokožku. Vhodný je již od narození, jedná se o klimaticky pozitivní produkt bez parfémů, éterických, minerálních a silikonových olejů, ale také mikroplastů, emulgátorů a parabenů. Je šetrný k pokožce i k přírodě.

NATURAL Čistící vlhčené ubrousky ULTRA Sensitive 2x60ks

Opět 0 % plastu na pokožce vašeho miminka! Ubrousky se vyrábí ze směsi přírodních vláken – bez plastů a jsou napuštěny jemným pleťovým mlékem – bez mikroplastů. Samozřejmostí je jejich biologická rozložitelnost. Díky perforaci jsou snadno oddělitelné a vhodné již od narození. Díky nim vás nic nezaskočí.

Pleťový olej

HiPP Pleťový olej vyživuje, zklidňuje a chrání citlivou pokožku. Obsahuje čistě přírodní oleje, např. BIO mandlový olej, který je svým složením lidské pokožce velmi blízký, a proto je taktéž vhodný již od narození. Olej lze použít k jemnému ošetření pokožky v oblasti plenek, k dětské masáži nebo jako přísada do koupele. Ocení ho také dospělí se suchou pokožkou, např. jako olejíček do sprchy či koupele. Náš tip – aplikujte na vlhkou pokožku, olejíček se tak lépe vstřebá a pleť bude déle vláčná. Olej neobsahuje parfémy, parabeny a další nežádoucí látky, které by mohly způsobit alergickou reakci. Zároveň není testovaný na zvířatech.

Propagace biologického zemědělství v praxi

HiPP je symbolem pro hodnoty, na kterých záleží každému z nás. Německá rodinná firma si už po generace zakládá na hesle: „To nejlepší z přírody, to nejlepší pro přírodu.“ Majitel společnosti Stefan Hipp vždy osobně ručí za vše, co jeho společnost pro děti vyrobí, a to od kojeneckého mléka přes příkrmy až po kosmetiku.

Kdo může vyhrát?

Pět výherců obdrží balíček s výše uvedenými produkty a plenkou navíc. Celková cena balíčku je 536,70 Kč. Všem držíme pěsti!

Více informací naleznete na www.hipp.cz.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden z pěti balíčků s kosmetikou od HiPP!

Soutěž probíhá od 17.4. do 27.4.2023.

Vyhrává 20., 40., 60., 80. a 100. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Probíhá vyhodnocení soutěže

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden pro tebe přinese silný proud kreativní energie. Je to hned zkraje nového lunarického cyklu, který pro tebe znamená nové počátky, takže je to skvělý čas, abys začal(a) nové projekty nebo přivedl(a) nové nápady k životu. Nerad(a) opoutáv&a... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat