Soutěž o 5 balíčků rostlinných vlasových produktů Yves Rocher. Podporují růst a zastavují vypadávání

Vypadávají vám vlasy a těm novým se v růstu nějak nedaří? Zasoutěžte si o šampon, kondicionér a intenzivní vlasovou kúru s obsahem vlčího bobu, agáve a ženšenu značky Yves Rocher. Tyto produkty mohou vyřešit váš problém!

Kdo by netoužil po silných, zdravých a hustých vlasech, které jsou skutečnou korunou krásy? Jenže je tu tolik běžných a typických překážek! Chybějící vitalita, pomalý růst a velmi častý problém – nadměrné vypadávání, které „spravedlivě“ trápí muže i ženy, proto si obě pohlaví nemají co vyčítat. Řešení? Tou může být rostlinná péče, přátelé! A proto oficiálně vyhlašujeme soutěž, v níž pět výherců získá balíček vlasových produktů značky Yves Rocher v celkové hodnotě 1 137 Kč, které jsou šetrné k pokožce hlavy, vlasům, lidem i přírodě. Sulfáty a silikony v těchto produktech nenajdete, ale co v nich nalézt můžete, to jsou unikátní rostlinné složky, které jsou jako dělané na vaše vlasové potíže. Pojďme si je představit.

Zaměřeno na vlčí bob, agáve a ženšen

Ve výherním balíčku na vás čeká šampon, kondicionér a několikadenní intenzivní kúra. Všechny tyto produkty obsahují extrakt z vlčího bobu, který je bohatý na obsah peptidů. Ty omezují vypadávání vlasů díky dvěma mechanismům – zmírňují aktivitu enzymu nazvaného 5-alfa-reduktáza, který je hlavní příčinou genetického vypadávání vlasů a stimulují mikrocirkulaci a okysličení tkání. V tomto speciálním šamponu, kondicionéru a séru se nacházejí i fruktanty z agáve, které pracují v pokožce hlavy, kde posilují růst nových vlasů. Mají totiž schopnost zdvojnásobit mikrocirkulaci, takže jsou kořínky lépe vyživené a vlasy mohou růst silnější a zdravější. Poslední složkou je ženšen, neboť i on prokazatelně zpomaluje vypadávání vlasů, stimuluje růst a obnovuje hustotu vlasů. Jak využít šampon a kondicionér, to je asi zbytečné připomínat, co se však týká zmíněného séra, tam byste mohli trochu tápat. Ale nebojte se, není to žádná věda.

Snadná aplikace, okamžité výsledky

Sérum intenzivní kúry proti vypadávání vlasů by vám mělo vydržet 16 dní. Díky jeho patentované inovaci s dvakrát koncentrovanějším výtažkem z agáve nejenže zpomaluje vypadávání a stimuluje růst, také obnovuje hustotu. Postup je pak následující – ekvivalent jedné dávky séra (1/4 ampulky) naneste rovnoměrně ke kořínkům suchých, nebo ručníkem vysušených vlasů. Krouživými pohyby vmasírujte sérum do pokožky hlavy, aby se lépe vstřebalo a byla podpořena stimulace. Neoplachujte. A to je vše! Už se těšíte na výsledek? Účinek všech jmenovaných produktů je znatelný již po prvním použití. Tak hodně štěstí v soutěži!

Další informace, stejně jako informace o jiných produktech Yves Rocher, naleznete na internetových stránkách www.yves-rocher.cz.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden z pěti balíčků kosmetiky od Yves Rocher!

Soutěž probíhá od 16.8. do 26.8.2023.

Vyhrává 30., 70., 100., 110. a 130. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

S novým protějškem si vyrazíte na večeři. Bude to příjemné a opět se dozvíte něco více o člověku, kterého začínáte ze srdce milovat. Nezapomeňte však také naslouchat, občas máte sklon vést řeč a nepustit partnera ke slovu. Nechte jej se projevit! Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

385 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat