Soutěžíme o plundrové špičky od Penamu, které jsou ideální svačinkou nejen do školy

Každodenní příprava svačin bývá náročná. A celý školní rok před námi! Jako na zavolanou přicházejí známé plundrové špičky od Penamu, které vám práci hodně usnadní. Jsou jemné, nadýchané a obsahují vysoký podíl krémové náplně. Zasoutěžíte si o ně? Mají ideální velikost a praktické balení!

Prázdniny pomalu končí a školáci se zase brzy vrátí do školních lavic a kroužků. Pro nás jako rodiče to znamená jediné – opět se roztočí kolotoč s přípravou svačin. Co svým dětem dát? Tuto otázku si klademe pětkrát týdně. A jde nám z toho hlava kolem! Rohlík s máslem a sýrem rychle omrzí a to stejné platí i pro toasty, takže by se hodila nějaká inspirace, že? Měla by být chutná a mít ideální velikost, aby se pohodlně vešla do každého batůžku. Vítané je samozřejmě i praktické balení. A pokud se taková svačinka obejde bez práce a dlouhých příprav, o to lépe!

Plundrové špičky jako skvělý nápad

Co by vaše děti řekly na jemné a nadýchané pečivo s vysokým obsahem perfektně vyladěné krémové náplně? Tahle svačinka přijde vhod nejen o školní přestávce, ale i na výletě a při cestě na trénink. Plundrové špičky od Penamu jsou přesně tím, po čem sáhnout, ať už vaše děti vyrážejí kamkoli a kdykoli. Mají velmi praktické 100gramové balení, takže je budou mít vždy po ruce a představují ideální svačinovou porci. A právě o ně soutěžíme! Pět výherců může získat voňavý balíček plundrových špiček, ve kterém je hned 12 kusů (od každé příchuti čtyři kusy). Hodnota tohoto balíčku je 264 Kč.

V hlavní roli jablko, rakytník a malina

S blížícím se novým školním rokem vytvořila společnost Penam svačinkové plundrové špičky v netradiční kombinaci krémové náplně a klasického jablka s populárním rakytníkem. A k tomu ještě neodolatelnou kombinaci krémové náplně se svěží malinou. Obě tyto varianty obsahují ideální poměr jemného pečiva a 32 procent náplně. Třetí špička má dokonce dvojitou krémovou náplň, která každého strávníka naprosto ohromí. Všechny tyto výrobky skvěle chutnají, je možné je  vzít kamkoli, báječně zasytí a okouzlí svou jemností a nadýchaností. Tak hodně štěstí v soutěži, drazí rodiče!

Pro další informace navštivte internetové stránky www.penam.cz.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden z pěti balíčků plundrových špiček od Penamu!

Soutěž probíhá od 4.9. do 14.9.2023.

Vyhrává 20., 50., 80., 90. a 100. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Probíhá vyhodnocení soutěže

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Očekávejte náročný týden, ale s velkým potenciálem pro růst a rozvoj. Budete se cítit motivováni pracovat na svých cílech a ambicích a to vám poskytne silný pocit směru a jistoty.Na pracovišti můžete čekat nové příležitosti, nové... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

90 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
142 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat