Soutěžíme o plundrové špičky od Penamu, které jsou ideální svačinkou nejen do školy

Každodenní příprava svačin bývá náročná. A celý školní rok před námi! Jako na zavolanou přicházejí známé plundrové špičky od Penamu, které vám práci hodně usnadní. Jsou jemné, nadýchané a obsahují vysoký podíl krémové náplně. Zasoutěžíte si o ně? Mají ideální velikost a praktické balení!

Prázdniny pomalu končí a školáci se zase brzy vrátí do školních lavic a kroužků. Pro nás jako rodiče to znamená jediné – opět se roztočí kolotoč s přípravou svačin. Co svým dětem dát? Tuto otázku si klademe pětkrát týdně. A jde nám z toho hlava kolem! Rohlík s máslem a sýrem rychle omrzí a to stejné platí i pro toasty, takže by se hodila nějaká inspirace, že? Měla by být chutná a mít ideální velikost, aby se pohodlně vešla do každého batůžku. Vítané je samozřejmě i praktické balení. A pokud se taková svačinka obejde bez práce a dlouhých příprav, o to lépe!

Plundrové špičky jako skvělý nápad

Co by vaše děti řekly na jemné a nadýchané pečivo s vysokým obsahem perfektně vyladěné krémové náplně? Tahle svačinka přijde vhod nejen o školní přestávce, ale i na výletě a při cestě na trénink. Plundrové špičky od Penamu jsou přesně tím, po čem sáhnout, ať už vaše děti vyrážejí kamkoli a kdykoli. Mají velmi praktické 100gramové balení, takže je budou mít vždy po ruce a představují ideální svačinovou porci. A právě o ně soutěžíme! Pět výherců může získat voňavý balíček plundrových špiček, ve kterém je hned 12 kusů (od každé příchuti čtyři kusy). Hodnota tohoto balíčku je 264 Kč.

V hlavní roli jablko, rakytník a malina

S blížícím se novým školním rokem vytvořila společnost Penam svačinkové plundrové špičky v netradiční kombinaci krémové náplně a klasického jablka s populárním rakytníkem. A k tomu ještě neodolatelnou kombinaci krémové náplně se svěží malinou. Obě tyto varianty obsahují ideální poměr jemného pečiva a 32 procent náplně. Třetí špička má dokonce dvojitou krémovou náplň, která každého strávníka naprosto ohromí. Všechny tyto výrobky skvěle chutnají, je možné je  vzít kamkoli, báječně zasytí a okouzlí svou jemností a nadýchaností. Tak hodně štěstí v soutěži, drazí rodiče!

Pro další informace navštivte internetové stránky www.penam.cz.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden z pěti balíčků plundrových špiček od Penamu!

Soutěž probíhá od 4.9. do 14.9.2023.

Vyhrává 20., 50., 80., 90. a 100. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

S novým protějškem si vyrazíte na večeři. Bude to příjemné a opět se dozvíte něco více o člověku, kterého začínáte ze srdce milovat. Nezapomeňte však také naslouchat, občas máte sklon vést řeč a nepustit partnera ke slovu. Nechte jej se projevit! Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

385 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat