Dobře se vyspat je k nezaplacení. Vyhrajte jeden ze tří balíčků Pro dobrý spánek od české značky Hemnia

Máte potíže se spánkem? Zasoutěžte si s námi o balíček Pro dobrý spánek od společnosti Hemnia. Obsahuje bylinnou směs, konopný olej i uklidňující želatinové bonbony.

Pro dobrý spánek byste udělali cokoli? Za tenhle postoj by vás odborníci jen pochválili. Ostatně i oni neustále opakují, že spánek úzce souvisí s regenerací, hladinou energie, náladou, koncentrací, pracovní produktivitou, odolností vůči stresu i dobře fungujícím metabolismem a imunitou. Pro fyzické a duševní zdraví je tedy naprosto zásadní. Jsou ale dny, kdy ho zkrátka nemáme dost.

Když se usnout nedaří

Asi každému se čas od času přihodí, že ačkoli se snaží, usnout se mu prostě nedaří. Může v tom hrát roli nervozita, modré světlo linoucí se z mobilního telefonu či tabletu, narušená rovnováha střevní mikroflóry i nedostatek fyzické aktivity. Vina padá také na hormonální změny, klimatické podmínky v místnosti nebo nepohodlí související s nějakým neduhem. I vy občas bojujete s nespavostí? Pokud před hypnotiky dáváte přednost přírodě, můžete vyzkoušet pomocníky od české značky Hemnia. Její balíček Pro dobrý spánek se vyplatí mít na nočním stolku!

Bylinná směs Somnia

V tomto speciálním balíčku naleznete bylinnou směs Somnia, která je namíchána z léčivých rostlin podporujících spánek, duševní pohodu i relaxaci. Můžete ji využít k odvarům i nálevům, ovšem skvěle poslouží také k obkladům nebo koupelím. Obsahuje konopí, jež snižuje krevní tlak a uvolňuje napětí, dále pak uklidňující meduňkovou nať, protizánětlivou a ulevující heřmánkovou nať, stres snižující květ pomeranče a kořen kozlíku, který je při obavách a depresích doporučovaným medikamentem. Rovněž v sobě ukrývá třezalku pomáhající na změny nálad a chmelové šištice, jež na noční odpočinek působí tím nejpříznivějším způsobem. I další produkt z balíčku stojí za vyzkoušení.

Good Night's Sleep Konopný olej 

Balíček Pro dobrý spánek obsahuje i pětiprocentní konopný olej, který má velmi jemnou a podmanivou chuť. Výhodou tohoto oleje je nejen vyšší obsah kanabinolu (CBN), ale také jeho spojení s kanabidiolem (CBD), což jsou nepsychoaktivní složky konopí ze skupiny kanabinoidů. Je na 100 procent přírodní, veganský a neobsahuje lepek. I na třetím produktu si smlsnete!

Good Night´s Sleep Gummies

Tato novinka vás prostě nadchne. Měkké želatinové bonbony s příchutí černého rybízu a s obsahem kozlíku, mučenky a kanabidiolu (CBD) jsou tu pro všechny, kterým se nedaří dobře spát, nebo jednoduše touží po psychickém uvolnění. Sluší se dodat, že CBD kromě toho, že dokáže přinášet úlevu od stresu či úzkosti, působí také proti zánětům. Přispívá i ke zdraví střevní mikroflóry a normální funkci trávicího systému. O balíček Pro dobrý spánek se všemi uvedenými produkty právě soutěžíme a máme ho připravený hned pro tři výherce. Jeho cena je 1 100 Kč. Budete další, komu pomůže se dobře vyspat?

Další informace naleznete na internetových stránkách www.hemnia.com

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden ze tří balíčků Pro spánek od Hemnia!

Soutěž probíhá od 6.12. do 16.12.2023.

Vyhrává 30., 70. a 110. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Probíhá vyhodnocení soutěže

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berani, v osmém týdnu roku 2024 oceníte sílu a hodnotu týmového ducha. Ať už ve vašem profesním životě nebo ve vašem osobním životě, úspěch přijde díky spolupráci s ostatními. V práci hledejte spolupráci s kolegy a nezapomeňte oceňovat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:24
27 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:47

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat