Soutěžíme o 5 balíčků od BitterLiebe na podporu trávení

„Ozvaly“ se vám trávicí potíže? Anebo jen chcete dosáhnout lepší střevní rovnováhy? Zasoutěžte si s námi o balíček BitterLiebe, jehož dva produkty pomohou s obojím!

Trávení bereme jako samozřejmost, které věnujeme jen pramálo pozornosti. Tedy až do chvíle, dokud se něco nepokazí a nezhorší se jeho funkce. Zpravidla za to může narušená rovnováha střevní flóry, s níž bohužel mnohdy souvisí náš životní styl.

Stres, strava, léky i nevyspání. To vše hraje roli

Obecně lze střevní flóru chápat jako společenství různých bakteriálních druhů a mikroorganismů, kterých tu pobývá neuvěřitelných 100 bilionů. Jejich harmonickou vyváženost kazí nezdravá strava obsahující nadbytek průmyslově zpracovaných potravin, soli, cukru, tuku i kontroverzních konzervačních látek. Velký vliv tu má ale i chronický stres a dlouhodobé užívání některých léků, a to včetně antibiotik a antikoncepce. K dalším faktorům bojkotujícím střevní pohodu patří nedostatek kvalitního spánku, chabý pitný režim a kupodivu i nadměrné používání čisticích prostředků a jakási „posedlost“ hygienou. Projevy rozbouřeného mikrobiomu zahrnují potíže s trávením, oslabenou imunitu, chronickou únavu, potravinové intolerance, kožní obtíže i změny hmotnosti týkající se přibírání i nevysvětlitelného hubnutí. Zní vám to povědomě? Pak by se vám mohl hodit balíček BitterLiebe, o který právě soutěžíme.

Síla mocné hořkosti probiotik i kapek

Balíček na podporu trávení BitterLiebe obsahuje dva produkty, které se mohou užívat současně, neboť se skvěle doplňují. Naleznete v něm tekutá probiotika BitterLiebe, což jsou životaschopné mikroorganismy zajišťující zdravou střevní flóru. Jak to dělají? Zvyšují počet „dobrých“ bakterií ve střevech, čímž v podstatě vytlačují ty „špatné“, protože nemají k šíření a prosperitě příhodné podmínky. Výsledkem je posílení střevní bariéry, zdraví střev a vzpruha imunitního systému.

Druhým produktem z balíčku jsou kapky BitterLiebe, které zprostředkovávají pouze ty nejcennější hořčiny z 15 vybraných přírodních bylin. Zázračná přírodní síla hořkých látek se využívá už po staletí, a to pro jejich rozmanité účinky na naše zdraví. Jak pro bylinkářku Hildegardu z Bingenu, tak v ajurvédě nebo tradiční čínské medicíně hrají hořké látky důležitou roli a jsou pro ně naprosto neodmyslitelnou součástí. Abychom znovu dosáhli rovnováhy v naší stravě i v našem těle, je doplnění o hořčiny zcela logickým krokem, protože přirozeným způsobem pozitivně ovlivňují naše zdraví a pomáhají nám cítit se dobře. Proto by měly být v našem životě znovu využívány, s čímž mohou pomoci právě kapky BitterLiebe. Balíček na podporu trávení máme připravený hned pro pět výherců naší soutěže a jeho cena je 1 160 korun. Tak zkuste štěstí, vaše trávení vám poděkuje!

Pro vice informací navštivte internetové stránky www.bitterliebe.cz.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden z pěti balíčků od BitterLiebe!

Soutěž probíhá od 12.12. do 22.12.2023.

Vyhrává 20., 50., 70., 90. a 110. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Probíhá vyhodnocení soutěže

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berani, v osmém týdnu roku 2024 oceníte sílu a hodnotu týmového ducha. Ať už ve vašem profesním životě nebo ve vašem osobním životě, úspěch přijde díky spolupráci s ostatními. V práci hledejte spolupráci s kolegy a nezapomeňte oceňovat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:06
53 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:04

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat